2020. május 30.
A Tatabányával kezdjük a felkészülést
Összeállt az FTC-HungaroControl férfi kézilabdacsapatának felkészülési programja.

A közel egyhónapos pihenő után június 15-én kezdődnek az edzések, ám az első három hétben még nem kerül elő a labda, csak kondi és futás szerepel a programban.

Július 8-án a hagyományos tekézéssel, közös ebéddel, majd egy focival kezdi meg a termi edzéseket a csapat, másnap azonban már komoly labdás tréning vár a játékosokra.

A hagyományos Konkoly Károly Torna ezúttal elmarad, ezzel együtt a felkészülési időszakban öt edzőmérkőzést játszunk. A dátumok már megvannak, mindegyik találkozót pénteken rendezik, ám a pontos kezdési időpontokról még nem született döntés.

Az biztos, hogy július 31-én a jelentősen átalakult Tatabányával kezdjük az edzőmérkőzések sorát idegenben, augusztus 7-én a Komlót, majd augusztus 14-én a Dabast fogadjuk, augusztus 21-én Mezőkövesdre utazunk, augusztus 28-án pedig Balatonfüreden zárjuk a felkészülési időszakot.

A bajnokság szeptember 6-án kezdődik.

Kövess bennünket Instagramon is:

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Összeállt a felkészülési programunk! A közel egyhónapos pihenő után június 15-én kezdődnek a közös edzések, ám az első három hétben még nem kerül elő a labda, csak kondi és futás szerepel a programban. Július 8-án a hagyományos tekézéssel, közös ebéddel, majd egy focival kezdi meg a termi edzéseket a csapat, másnap azonban már komoly labdás tréning vár a játékosokra. A hagyományos Konkoly Károly Torna ezúttal elmarad, ezzel együtt a felkészülési időszakban öt edzőmérkőzést játszunk. A dátumok már megvannak, mindegyik találkozót pénteken rendezik, ám a pontos kezdési időpontokról még nem született döntés. Az biztos, hogy július 31-én a jelentősen átalakult Tatabányával kezdjük az edzőmérkőzések sorát idegenben, augusztus 7-én a Komlót, majd augusztus 14-én a Dabast fogadjuk, augusztus 21-én Mezőkövesdre utazunk, augusztus 28-án pedig Balatonfüreden zárjuk a felkészülési időszakot. A bajnokság szeptember 6-án kezdődik. #program #felkeszules #kezilabda #ftcferfikezilabda

FTC férfi kézilabda (@ftc_ferfi_kezilabda) által megosztott bejegyzés,

Cikkajánló

Magabiztos siker a válogatott szünet előtt

Férfi kézilabdacsapatunk a szoros második félidő után nyolc góllal nyert Budakalászon.

Sorozatban a harmadik idegenbeli siker a cél!

Férfi kézilabdacsapatunk szombaton a múlt héten bravúrgyőzelmet arató Budakalász otthonába látogat.

Már az elején eldöntöttük, győzelem Balatonbogláron!

Férfi kézilabdacsapatunk a szezon egyik legjobb teljesítményével kiütéses sikert aratott a NEKA ellen.

Győztes rangadó után újabb két pont a cél!

Nehéz feladat vár férfi kéziseinkre Balatonbogláron, ahol szombaton elvennék a NEKA 2026-os veretlenségét.

„A téli szünet után érkeztem meg tényleg a csapatba”

Csanálosi Richárd kölcsönszerződése után a következő évadban is férfi kézilabdacsapatunk játékosa lesz.

Nagyot léptünk a nemzetközi kupaszereplés felé

Bár még sok van hátra a szezonból, elmondható: férfi kéziseink kulcsfontosságú rangadót nyertek Győrben!

Csörgő Kristóf: „Minden új felállás egy új lehetőség”

Férfi kézilabdacsapatunk irányítóját kérdeztük a szombati, Győr elleni idegenbeli rangadóról.

Szombaton jön az év első Győr elleni rangadója!

Férfi kéziseink jó pozícióból várják a hétvégét, mégis fontos lenne oda-vissza legyőzni az ETO-t.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin