2022. december 9.
Az év utolsó hazai férfimeccse következik
Szombat este az újonc Ceglédet fogadjuk a bajnokságban, a cél, hogy megszerezzük első decemberi sikerünket.

A mentális és a fizikai állóképességet is próbára tevő hetek után az utolsó idei hazai mérkőzésére készül férfi kézilabdacsapatunk. Fontos, hogy bár nem minden mérkőzés sikerült az elképzeléseink szerint, kedden a Valur elleni hazai Európa-liga-találkozón mínusz hétről hősies küzdelemben kivívott döntetlen (33-33) lendületet adhat a hátralévő három 2022-es összecsapásra.

A decemberi hajrát az újonc Cegléd ellen kezdjük (utána a jövő héten még megyünk Flensburgba és Balatonfüredre), amely ugyan szerényebb képességű kerettel bír, mint a legutóbbi riválisaink, koncentrált játékra lesz szükség a két pont megszerzéséhez.

A Pest megyei gárda eddig egy győzelmet könyvelhetett el a szezonban, a másik újoncot, a Budai Farkasokat verte 21-20-ra idegenben. Ami viszont még figyelemre méltó, hogy az elmúlt három fordulóban jó formában lévő csapatokkal játszottak kifejezetten szoros mérkőzést, a Budakalásztól otthon 26-23-ra, míg idegenben Tatabányán 31-26-ra, Dabason pedig 33-31-re kaptak ki.

A ceglédiekkel kapcsolatos hír, hogy november elején jelentős erősítést jelentettek be, szerződtették a korábbi magyar válogatott átlövőt, Dzsamali Imant, aki az első mérkőzésén tizenegy, a másodikon pedig tíz gólt szerzett, vagyis úgy fest, az idény hátralévő részében vezérszerep hárulhat rá Nagy Károly csapatában.

Ettől függetlenül a célunk természetesen nem is lehet más, mint hogy a két döntetlen után megszerezzük az első decemberi győzelmünket. Az összecsapás ezúttal rendhagyó módon szombaton 18:30-kor kezdődik, biztassuk minél többen a fiúkat, már csak azért is, mert ezt követően hazai pályán legközelebb csak februárban láthatjuk őket tétmeccsen.

Jegyár: ülő: 2000 Ft, álló: 1500 Ft, online: ITT

"Az álmom válna valóra az olimpiai szerepléssel"

Karrierjéről, s a közelmúltbéli sikerekről mesélt Imre Bence, férfi kézilabdacsapatunk klasszisa - VIDEÓ!

Megmentettünk egy pontot a legvégén

Óriási csatát hozott férfi kézisienk Balatonfüred elleni rangadója, a végén Lékai Máté gólja döntetlent ért.

Jegyinfók a Presov elleni idegenbeli meccsre

Szombaton jön férfi kéziseink Ek-negyeddöntő visszavágója; így lehet belépőt venni az eperjesi mérkőzésre.

Fontos lenne visszavágni a Fürednek!

Férfi kéziseinkre a két Európa-kupa negyeddöntő között kulcsmeccs vár a bajnokságban, a Balatonfüred érkezik.

Tüzes siker: „Kint is nyernénk, mert jobbak vagyunk”

Pásztor István: „Dani piros lapja kicsit több volt a soknál • Lékai szerint kint is parázs csata lesz - VIDEÓ

Megvan az előny a visszavágóra!

Férfi kéziseink három góllal legyőzték a Tatran Presovot az Ek-negyeddöntő első meccsén.