2019. április 14.
Döntetlenre mentettük az Eb-selejtezőt
A magyar férfi kézilabda-válogatott 23-23-as döntetlent játszott Érden Oroszországgal.

Még az elején, 3-2-nél vezetett a magyar csapat, onnantól végig a vendégeknél volt az előny, a szünetben is 15-11 volt oda.

Oroszország 12 perccel a vége előtt még öt góllal, 23-18-ra vezetett, ám innentől nem lőtt gólt, a mieink pedig egy 5-0-s szériával, Lékai Máté időntúli büntetőjével döntetlenre mentették a mérkőzést.

Az egyetlen ferencvárosi játékos, Ancsin Gabi szinte csak védekezett, támadásban Balogh Zsolt és Máthé Dominik játszott, de a második félidőben Ancsin is kapott támadásban lehetőséget, akkor lőtt egy gólt.

Ezzel a döntetlennel megmaradt veretlennek a magyar válogatott, és szinte biztosan csoportelső, így Eb-résztvevő.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

A magyar férfi kézilabda-válogatott 23-23-as döntetlent játszott Érden Oroszországgal. Még az elején, 3-2-nél vezetett a magyar csapat, onnantól végig a vendégeknél volt az előny, a szünetben is 15-11 volt oda. Oroszország 12 perccel a vége előtt még öt góllal, 23-18-ra vezetett, ám innentől nem lőtt gólt, a mieink pedig egy 5-0-s szériával, Lékai Máté időntúli büntetőjével döntetlenre mentették a mérkőzést. Az egyetlen ferencvárosi játékos, Ancsin Gabi szinte csak védekezett, támadásban Balogh Zsolt és Máthé Dominik játszott, de a második félidőben Ancsin is kapott támadásban lehetőséget, akkor lőtt egy gólt. Ezzel a döntetlennel megmaradt veretlennek a magyar válogatott, és szinte biztosan csoportelső, így Eb-résztvevő. @ancsingabor27 #hungaryhandball #valogatott #magyarvalogatott #kezilabda #ftc #ftcferfikezilabda #ftckezilabda #ftchandball #handballpassion #handballplayer #handball #hajrafradi #fradizmus

FTC férfi kézilabda (@ftc_ferfi_kezilabda) által megosztott bejegyzés,

Kulcsfontosságú meccs következik

A szezon egyik legfontosabb bajnokija vár férfi kézilabdacsapatunkra szombaton.

Fáradtan is hibátlan maradt ifi csapatunk

Egy győzelemmel és egy vereséggel zárta a múlt hetet az FTC-Diagnosticum ifjúsági férfi kézicsapata.

Legyél te is a Fradi kézilabdázója!

Az FTC Kézilabda Szakosztálya kiválasztót tart 2006-os és 2007-es születésű lányoknak és fiúknak.

Megizzasztottuk a Veszprémet, de legyőzni nem tudtuk

A második félidőben három góllal is vezetett férfi kézicsapatunk, de végül kikapott a Telekom Veszprémtől.

Fel kell nőni a feladathoz!

Kilencedik bajnokiján elszenvedte ötödik vereségét az FTC U21-Diagnosticum az NB I/B-ben.

A dobogóról várjuk a Veszprém elleni meccset

A dobogó második és harmadik helyezettje csap össze kedden az Elek Gyula Arénában.

Megtört az átok: bevettük az egri várat!

Végig vezetve, nagyon magabiztos játékkal nyert férfi kézilabdacsapatunk az Eger otthonában.

Megtörni az egri átkot

Pénteken az SBS-Eger ellen folytatja a bajnoki küzdelmet az FTC-HungaroControl férfi kézilabdacsapata.