2019. április 14.
Döntetlenre mentettük az Eb-selejtezőt
A magyar férfi kézilabda-válogatott 23-23-as döntetlent játszott Érden Oroszországgal.

Még az elején, 3-2-nél vezetett a magyar csapat, onnantól végig a vendégeknél volt az előny, a szünetben is 15-11 volt oda.

Oroszország 12 perccel a vége előtt még öt góllal, 23-18-ra vezetett, ám innentől nem lőtt gólt, a mieink pedig egy 5-0-s szériával, Lékai Máté időntúli büntetőjével döntetlenre mentették a mérkőzést.

Az egyetlen ferencvárosi játékos, Ancsin Gabi szinte csak védekezett, támadásban Balogh Zsolt és Máthé Dominik játszott, de a második félidőben Ancsin is kapott támadásban lehetőséget, akkor lőtt egy gólt.

Ezzel a döntetlennel megmaradt veretlennek a magyar válogatott, és szinte biztosan csoportelső, így Eb-résztvevő.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

A magyar férfi kézilabda-válogatott 23-23-as döntetlent játszott Érden Oroszországgal. Még az elején, 3-2-nél vezetett a magyar csapat, onnantól végig a vendégeknél volt az előny, a szünetben is 15-11 volt oda. Oroszország 12 perccel a vége előtt még öt góllal, 23-18-ra vezetett, ám innentől nem lőtt gólt, a mieink pedig egy 5-0-s szériával, Lékai Máté időntúli büntetőjével döntetlenre mentették a mérkőzést. Az egyetlen ferencvárosi játékos, Ancsin Gabi szinte csak védekezett, támadásban Balogh Zsolt és Máthé Dominik játszott, de a második félidőben Ancsin is kapott támadásban lehetőséget, akkor lőtt egy gólt. Ezzel a döntetlennel megmaradt veretlennek a magyar válogatott, és szinte biztosan csoportelső, így Eb-résztvevő. @ancsingabor27 #hungaryhandball #valogatott #magyarvalogatott #kezilabda #ftc #ftcferfikezilabda #ftckezilabda #ftchandball #handballpassion #handballplayer #handball #hajrafradi #fradizmus

FTC férfi kézilabda (@ftc_ferfi_kezilabda) által megosztott bejegyzés,

A válogatott gólok több mint felét fradisták lőtték

Ezüstérmes lett a négy ferencvárosi játékossal felálló serdülő fiú kézilabda-válogatott Németországban.

Nem győztünk bajnoki címeket ünnepelni

Évzáróval ünnepelte a rendkívül sikeres szezont a Ferencváros utánpótlása. VIDEÓ!

Fradista gólok a B válogatottban

A magyar férfi kézilabda B válogatott két barátságos mérkőzést játszott Lengyelországban.

Fradisták repítették a válogatottat

Ferencvárosi kézilabdázók vezérletével nyerte meg mindkét mérkőzését a magyar serdülő fiú válogatott.

Kiharcoltuk az Eb-szereplést

Egy góllal nyert Szlovákiában, így kijutott az Európa-bajnokságra férfi kézilabda-válogatottunk.