Férfi kézilabda NB I, 19. forduló:
Budakalász-Ferencváros 30-29 (13-12)
gólszerzőink:
Nagy 7, Ónodi-Jánoskúti 4, Bognár 4, Bujdosó 4, Debreczeni 3, Füzi 2, Kovacsics 2, Pordán, Bohács, Prainer

Bozo Andjelic és Imre Bence sérülés miatt nem tudta vállalni a játékot a Budakalász elleni rangadón, ennek ellenére távollétükben is kiválóan kezdtünk. Minden összejött, a védekezésünk jól működött, Marián Zernovic kiválóan védett, támadásban Nagy Bencéék nagy hatékonyak voltak az első 10 percben, 6-1-re vezettünk. A Budakalász azonban nem tört össze, és a következő 10 percben egy 8-1-es sorozatot produkálva nemcsak, hogy fordított, de aztán ellépett három góllal is. (11-8, 12-9) Ismét elkezdett összeállni a védekezésünk, ennek köszönhetően feljöttünk a szünetre egy gólra. (13-12)

A második félidőt nagyon rosszul kezdtük, 18-14-re, majd 27-22-re is elment a Budakalász. Dekoncentráltabbak, talán fáradtabbak és fásultabbak is voltunk, miután kedden mi Veszprémben még kupameccset játszottunk. Sok volt a pontatlanság a játékunkban, ennek ellenére így is sikerült az utolsó percre kiegyenlíteni, de 15 másodperccel a vége előtt a Budakalász egy időkérés után megszerezte a győzelmet jelentő gólt.

Tragédia nem történt, Budakalászon nem könnyű nyerni. Következő mérkőzésünket április 1-jén, pénteken, 18.00-kor a Dabassal játsszuk az Elek Gyula Arénában. Jegyek kaphatóak a szokásos felületen.

Egy pont Bogláron maradt

Férfi kéziseink ötgólos hátrányból felállva végül döntetlent játszottak a HSA NEKA otthonában.

Lékai és Imre is bekerült a vb-selejtezős keretbe

Két FTC-játékossal a soraiban vívhatja ki a férfi kéziválogatott a világbajnoki részvételt a litvánok ellen.

Nincs sok idő a pihenésre, fontos bajnokival folytatjuk

Férfi kézisienk a két Európa-kupa-elődöntő között szerdán a NEKA otthonába utaznak két bajnoki pontért.

Pásztor István: Hősiesen küzdöttek a fiúk!

Férfi kéziseink Olympiakosz elleni döntetlenje után vezetőedzőnk és Bognár Alex értékelt.

Döntetlennel utazunk Athénba

Férfi kéziseink hullámzó meccsen játszottak döntetlent az Olympiakosszal az Ek-elődöntő odavágóján.

Mindössze egy vereséggel jön az Olympiakosz

Férfi kéziseink Ek-elődöntős riválisa remek szezont fut, de előnyt kell szereznünk az athéni visszavágóra!

Bujdosó Bendegúz: Nüanszok dönthetnek a görögök ellen

Kézisünknek a jelenlegi a nyolcadik szezonja a Ferencvárosban, amely akár a legsikeresebb is lehet.

Összeállt a védekezés, magabiztosan győztük le a PLER-t

Férfi kéziseink megfogyatkozva is legyőzték a fővárosi riválist, és ideiglenesen felléptek a harmadik helyre.