Bujdosó visszatért, Nagy hat góllal debütált
Az NB I-be feljutott Vác ellen elkezdte az FTC-HungaroControl férfi kézilabdacsapata is az edzőmérkőzéseket.

Felkészülési mérkőzés, Elek Gyula Aréna:
FTC-HungaroControl – Vác 31-33 (14-16)
gólszerzőink: Nagy 6, Bujdosó 4, Schuch 3, Bohács 3, Mikita 3, Andjelic 2, Pordán 2, Kovacsics 2, Szakály 2, Imre 2, Debreczeni, Ónodi-Jánoskúti

Számos fiatal játékosunk nélkül kezdtük el az edzőmeccsek sorát: Győri Kristóf és Schäffer Zsolt a magyar, Nikola Ivanovic pedig a szerb junior válogatottal a világbajnokságon szerepel, míg Prainer Viktor, Holdosi Bence és Merkovszki Pál az ifjúsági válogatottal a világbajnokságra készül.

Mindkét csapaton látszott, hogy munkából jött a mérkőzésre, sok volt a pontatlanság, potyogtak a gólok, és mindkét oldalon mindkét mester igyekezett minden játékosának minél több szerepet adni. Az első félidőben a hibáinkból élt a Vác, rengeteg gyors gólt lőtt az indításokból, vezettek is a szünetben a vendégek két góllal. (14-16)

A második játékrészben kevesebb ilyen könnyű gólt adtunk nekik, Timuzsin pedig támadásban is sokat volt a pályán, szórta is a gólokat, a 45. és az 55. perc között hármat is lőtt. Horváth Attila sokat forgatta a csapatot, láthatóan nem az eredmény volt az elsődleges.

A mérkőzés legnagyobb pozitívuma az volt, hogy Bujdosó Bendegúz visszatért közel fél évvel ezelőtt elszenvedett sérüléséből, és mindjárt négy gólt is szerzett, az újak közül pedig Nagy Bence gólerősen, hat találattal kezdte meg ferencvárosi pályafutását, de Bohács és Mikita is lőtt három-három gólt.

Jövő héten hétfőn Balatonboglárra utazunk edzőtáborba, ahol pénteken a megerősödött Dabassal játszunk felkészülési találkozót.

Újra lendületben csikócsapatunk

Két lehengerlő győzelemmel zárta a hétvégét az FTC-Diagnosticum ifjúsági férfi kézilabdacsapata.

Férfias küzdelemben nyertünk rangadót

Kiharcolta a győzelmet az FTC-HungaroControl a Csurgó ellen a férfi kézilabda NB I-ben.

Újabb válogatott tehetséget igazoltunk

Az FTC-HungaroControl szerződtette a Vác 19 éves tehetségét, Bognár Alexet.

Két fradista a válogatottban!

Két ferencvárosi kézilabdázó is helyet kapott Gulyás István Európa-bajnokságra készülő bő keretében.

Kulcsfontosságú meccs következik

A szezon egyik legfontosabb bajnokija vár férfi kézilabdacsapatunkra szombaton.

Fáradtan is hibátlan maradt ifi csapatunk

Egy győzelemmel és egy vereséggel zárta a múlt hetet az FTC-Diagnosticum ifjúsági férfi kézicsapata.

Legyél te is a Fradi kézilabdázója!

Az FTC Kézilabda Szakosztálya kiválasztót tart 2006-os és 2007-es születésű lányoknak és fiúknak.

Megizzasztottuk a Veszprémet, de legyőzni nem tudtuk

A második félidőben három góllal is vezetett férfi kézicsapatunk, de végül kikapott a Telekom Veszprémtől.