Kiharcoltuk a győzelmet Egerben!
Négygólos hátrányból felállva nyert férfi kézilabdacsapatunk Egerben.

Férfi kézilabda NB I, 2. fordulóból elhalasztott mérkőzés:
SBS-Eger – Ferencváros 28-30 (17-16)
gólszerzőink: nagy 12, Bujdosó 7, Andjelic 3, Bognár 2, Füzi 2, Pordán 2, Mikita, Kovacsics

Novemberben nagyon fájó, egygólos vereséget szenvedtünk otthon az Egertől, úgy utaztunk most el a hevesi megyeszékhelyre, hogy szerettünk volna visszavágni a hazai pontvesztésért. Nem segíthetett ebben az egyaránt sérült Schäffer Zsolt, Bohács Sándor és Imre Bence, a többiek viszont hadra foghatóak voltak.

A novemberi mérkőzés is rendkívül gólgazdag volt, Egerben is komoly adok-kapokkal indult a találkozó: tíz perc után 9-7-re vezettek a hazaiak, miután szinte minden támadásból gól született. Az első két percet leszámítva végig futottunk az eredmény után, az egriek egy-két góllal mindig vezettek, de rendre egyenlíteni tudtunk, főleg a kiválóan játszó Nagy Bence vezérletével, aki hat lövésből hat góllal zárta az első félidőt. Mellette Bujdosó Bendegúz (3/3), Bozo Andjelic (2/2) és Füzi Dániel (2/2) is hibátlanul lőtt. A szünetben 17-16-ra vezetett az Eger.

A második játékrészt sem kezdtük jól, olyannyira nem, hogy négy góllal elment az Eger (22-18), Horváth Attilának időt kellett kérnie. Szépen lassan ledolgoztuk a hátrányunkat, majd fordítani is tudtunk, a hajrának pedig úgy mentek neki a csapatok, hogy hol az egyik, hol a másik gárda vezetett. A kapuban jött néhány védés Győri Kristóftól, a védekezésünk feljavult, támadásban pedig a 12 gólig jutó Nagy Bence tarthatatlan volt, akárcsak a hétgólos Bujdosó Bendegúz, mindketten válogatott formában játszottak, nekik is köszönhetően végül hatalmasat küzdve, kétgólos győzelmet arattunk.

Következő mérkőzésünket jövő szombaton, 16.30-kor a Balatonfüreddel játsszuk hazai pályán, a mérkőzést az M4 Sport+ élőben közvetíti majd.

Mindössze egy vereséggel jön az Olympiakosz

Férfi kéziseink Ek-elődöntős riválisa remek szezont fut, de előnyt kell szereznünk az athéni visszavágóra!

Bujdosó Bendegúz: Nüanszok dönthetnek a görögök ellen

Kézisünknek a jelenlegi a nyolcadik szezonja a Ferencvárosban, amely akár a legsikeresebb is lehet.

Összeállt a védekezés, magabiztosan győztük le a PLER-t

Férfi kéziseink megfogyatkozva is legyőzték a fővárosi riválist, és ideiglenesen felléptek a harmadik helyre.

Kitűnő formában lévő PLER-hez látogatunk

Férfi kéziseink szerdán kulcsfontosságú fővárosi bajnokit játszanak a szombati Európa-kupa elődöntő előtt.

Sok hiányzóval is helyt álltunk a Veszprém ellen

Férfi kéziseink kikaptak ugyan a Telekom Veszprémtől, de láttunk biztató jeleket a jövő hétre.

Korábban kezdődik az Olympiakosz-meccs!

Előrehozott időpontban kezdődik a jövő heti Európa-kupa elődöntő, így át lehet majd érni a futball bajnokira.

A héten a második BL-csapat következik

Itt az újabb nagy feladat férfi kézisienk előtt, a Telekom Veszprém érkezik az Elek Gyula Arénába.

Kikaptunk Szegeden, góllal debütáltak a Mészáros ikrek

Az első negyedórában szorosan tartottuk a meccset, utána pedig fiataljaink bizonyíthattak a Pick Arénában.