2021. május 1.
Eurokupa-győzelem és első válogatott Kovacsics-gól
A horvátokat is megverte Veszprémben, ezzel Eurokupa-győztes a magyar férfi kézilabda-válogatott.

Ami a két ferencvárosi játékost illeti: Bujdosó Bendegúz ezúttal kimaradt, a helyére Kovacsics Péter került be a spanyolok elleni meccskerethez képest.

A magyarok jól kezdték a világbajnokság után jelentősen átalakult horvát válogatott elleni találkozót, 3-1-re és 4-3-ra is vezettünk, a 10. percben azonban a vendégek átvették a vezetést, és innentől nem is engedték ki a kezükből az első játékrészben. A két kapus kiválóan védett, így nem csoda, hogy csupán 19 gól esett 30 perc alatt, a szünetre 10-9-es horvát vezetéssel vonultak a csapatok.

A második játékrészre beállt Kovacsics Péter, aki az elején csak támadott, utána azonban védekezésben is bennmaradt, volt néhány labdaszerzése, és megszerezte első válogatott gólját. A második harminc percet egyébként a horvátok kezdték jobban, 15-12-re elmentek, de sikerült felállnunk, és 18-18 után egy 5-1-es sorozattal 23-19-re elléptünk. Innentől nem volt ellenszerük a horvátoknak a játékunkra, és végül magabiztos, 26-22-es győzelmet arattunk. A mieink ezzel a sikerrel megnyerték az Eurokupát, amelyet a már biztos Eb-résztvevő válogatottaknak rendeztek meg.

Schuch Timuzsin visszavonul, megvan az utódja

Schuch Timuzsin távozik a Ferencváros férfi kézilabdacsapatától, a helyére Debreczeni Dávid érkezik.

Nagy Bence marad a Ferencvárosban!

Nagy Bence további két évre hosszabbított a Ferencváros férfi kézilabdacsapatával.

Kovacsics az Eb-sorsolásról: Meg kell verni mindenkit

Sorsoltak a magyar-szlovák közös rendezésű férfi kézilabda Európa-bajnokságra.

Tisztes helytállás fiatalokkal Szegeden

Nyolcgólos vereséget szenvedett férfi kézilabdacsapatunk a MOL-Pick Szeged otthonában.

Új ügyvezetőnk bemutatkozó interjúja - VIDEÓ

Bemutatkozott Görög Zsolt, kézilabda szakosztályunk ügyvezető igazgatója a Fradi TV-ben.

Szegeden folytatjuk a bajnokságot

Férfi kézilabdacsapatunk szerdán a MOL-Pick Szeged otthonában folytatja a bajnokságot.