2020. január 21.
Ezúttal elmaradt a bravúr
A magyar férfi kézilabda-válogatott kikapott a házigazda Svédországtól az Európa-bajnokságon.

Kiválóan kezdtük a mérkőzést, 4-2-re vezettünk, ám egy tízperces magyar gólcsend követte a remek rajtot. Szerencsénkre Mikler Roland megbabonázta a svédeket, és fantasztikusan védett, így a gyengébb támadójátékunk ellenére sem tudtak ellépni a hazaiak. A szünetben 10-9 volt Svédországnak.

A második játékrészre ezúttal nem jött olyan mértékű fejlődés a magyar válogatottnál, mint korábban, sőt, rengeteg labdát adtunk el, és nem találtuk a svéd védelem ellenszerét. Mikleren kívül ezúttal nem nyújtott senki kiemelkedő teljesítményt, és a hajrában a hazaiak egyre többet tettek a két csapat közé. A 48. percben még 18-18 volt az állás, innentől azonban nem tudtunk gólt lőni, nem úgy a svédek, akik hatot is berámoltak a kapunkba, és végül 24-18-ra nyertek.

Ezúttal a ferencvárosi Nagy Bence sem tudott hozzátenni a játékhoz, átlövőnk egy gólt szerzett.

A mieink nem pihenhetnek sokat, hiszen szerdán, 16.00-kor, a középdöntő utolsó fordulójában Portugáliával játszanak. A svédektől elszenvedett vereség ellenére még meglehet az olimpiai selejtezős torna, vagy akár az elődöntő is, de ehhez nem szabad kikapni a portugáloktól.

Három ferencvárosi játékos a férfi válogatottban!

Gulyás István szövetségi kapitány három fradista kézilabdázót is meghívott a keret következő összetartására.

Kulcsjátékosunkkal hosszabbítottunk

További két évig marad az FTC-HungaroControl kézilabdázója Kovacsics Péter.

Időpontváltozások!

Megváltozott az FTC-HungaroControl két bajnoki mérkőzésének időpontja is.

Lehengerlő játékkal bravúrgyőzelem Tatabányán!

Villámgyors, modern kézilabdát játszva férfi kézilabdacsapatunk magabiztosan nyert Tatabányán!

Kiváló szezonkezdés csikócsapatunktól

Fontos győzelmet aratott első tavaszi mérkőzésén az FTC U21-Diagnosticum az NB I/B-ben.

Teher nélkül Tatabányán

Tatabányára látogat az FTC-HungaroControl férfi kézilabdacsapata kedden a bajnokság 16. fordulójában.

Kiütéses győzelem a Vác ellen

Nem okozott gondot a sereghajtó legyőzése férfikézilabdacsapatunknak az NB I-ben.

Itthon tartani a két pontot

Pénteken a sereghajtó Vácot fogadja az FTC-HungaroControl férfi kézilabdacsapata a bajnokságban.