2021. február 15.
Gyöngyösön folytatjuk a kaotikus bajnokságot
Férfi kézilabdacsapatunk Gyöngyösön javíthat szerdán a bajnokságban.

Horváth Attila együttese szombaton kikapott hazai pályán a Balatonfüredtől, de szerencsére máris itt a lehetőség arra, hogy kijavítsa a hétvégi botlást. A szerdai ellenfél, a Gyöngyös is beleszaladt egy nem várt vereségbe, hiszen vasárnap kikapott Komlón, míg egy másik riválisunk, a Csurgó ugyancsak meglepetésre vereséget szenvedett Egerben, így meg tudtuk tartani harmadik helyünket a tabellán.

Az eredményeket tekintve tehát két csalódott csapat csatája lesz a szerdai rangadó, kérdés, hogy melyik együttes tudja könnyebben túltenni magát a hétvégi vereségen. A Gyöngyös mindenesetre otthon rendkívül erős, hiszen csak a két veszprémi csapattól kapott ki, de legyőzte az Orosházát, a Balatonfüredet, a Budakalászt, a Ceglédet és a Komlót is.

A Ferencváros és a Gyöngyös egyaránt 13-13 mérkőzést játszott az idei szezonban, mi 16, a hevesiek 13 ponttal állnak a tabellán, így rendkívül fontos lenne megszereznünk a két pontot a Mátraalján.

Sok hiányzóval is helyt álltunk a Veszprém ellen

Férfi kéziseink kikaptak ugyan a Telekom Veszprémtől, de láttunk biztató jeleket a jövő hétre.

Korábban kezdődik az Olympiakosz-meccs!

Előrehozott időpontban kezdődik a jövő heti Európa-kupa elődöntő, így át lehet majd érni a futball bajnokira.

A héten a második BL-csapat következik

Itt az újabb nagy feladat férfi kézisienk előtt, a Telekom Veszprém érkezik az Elek Gyula Arénába.

Kikaptunk Szegeden, góllal debütáltak a Mészáros ikrek

Az első negyedórában szorosan tartottuk a meccset, utána pedig fiataljaink bizonyíthattak a Pick Arénában.

Pásztor István: A jövő hét lesz kulcsfontosságú!

Férfi kézilabdacsapatunk vezetőedzője a Szeged és a Veszprém elleni célokról beszélt.

Szegeden folytatódik az elképesztően sűrű menetelés

Három nappal a Tatabánya elleni rangadó után a BL-playoffot megjárt Szeged otthonába utaznak férfi kéziseink.

Már kedden érdemes belépőt venni a Veszprém-meccsre

Keddtől férfi kéziseink bajnoki meccse mellett az Olympiakosz elleni Ek-rangadóra is lehet jegyet vásárolni.

Drámai végjátékban döntetlen lett a rangadó

Fordulatos és izgalmas meccsen közel lehetetlen helyzetből mentettek pontot férfi kéziseink a Tatabánya ellen.