2022. január 8.
Győzelemmel hangoltunk az Eb-re
Bahrein legyőzésével hangolt a magyar férfi kézilabda-válogatott az Európa-bajnokságra.

A szombati, szigetszentmiklósi felkészülési mérkőzésre a teljes bő Eb-keretet, így a ferencvárosi Bujdosó Bendegúzt és Nagy Bencét is nevezte a szakmai stáb.

Az első félidőben döcögött a játék, látszódott, hogy december közepe óta nem léptek pályára mérkőzésen a játékosok. A bahreiniek szinte végig vezettek az első 30 percben, a szünetben is a vendégeknél volt az előny (18-19).

A második játékrészt egy 4-0-s sorozattal kezdte a magyar válogatott. A feljavult védekezésnek és a gyors góloknak is köszönhetően egyre jobban ellépett a csapat, amely végül magabiztos, 36-30-as győzelmet aratott.

Bujdosó Bendegúz a térfélcsere után mintegy 15 percet tölthetett a pályán, Nagy Bence pedig az utolsó 10 percben kapott lehetőséget - gólt nem sikerült szerezniük.

Az Európa-bajnokság jövő csütörtökön Hollandia ellen kezdődik a magyar válogatott számára.

Cikkajánló

Döntetlen az utolsó téli edzőmeccsen

Férfi kézilabdacsapatunk csütörtök este az Európa-ligában még versenyben lévő, horvát Nexével találkozott.

Nyáron távozik Pásztor István

Férfi kézilabdacsapatunk vezetőedzője negyedik ferencvárosi szezonja végén távozik.

Vladan Matics: „Nagyon jó emlék a fradis időszak”

Férfi kézilabdacsapatunk pénteken a szerb Vojvodinával találkozott, amelyet korábbi trénerünk vezet. Interjú.

Szoros vereség a szerb éllovas otthonában

Férfi kézilabdacsapatunk egy góllal kapott ki a Vojvodinától az újvidéki felkészülési meccsen.

Győri: Jó volt visszatérni az arénába!

Átlövőnk nyolc góllal vette ki a részét férfi kézilabdacsapatunk Tatran Presov elleni pénteki sikeréből.

Magabiztos győzelem 2026 első mérkőzésén

Férfi kézilabdacsapatunk mindhárom „harmadot” megnyerte a Tatran Presov elleni hazai felkészülési meccsen.

Tóth Péter készen áll a szezon második felére

Nyáron érkezett kézilabdázónk sérülése után a héten visszatért a teljes értékű edzésmunkához.

Nemzetközi mérkőzésekkel készülünk a tavaszra

A téli szünetet negyedik helyen töltő férfi kézilabdacsapatunkra három edzőmeccs vár januárban.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin