2023. december 8.
Győzelemmel zárnánk az évet
Férfi kéziseink számára kulcsfontosságú, hogy két pontot szerezzenek szombaton a NEKA ellen.

„Bízom benne, hogy a NEKA ellen tudjuk ugyanezt a szintet hozni, és akkor boldog lesz a karácsony mindenkinek” – így fogalmazott beállónk, Debreczeni Dávid a Bern vasárnapi legyőzése után, ami egyben továbbjutást ért az Európa-kupa 3. fordulójából.

S valóban, elégedetten csak akkor mehetnénk a téli szünetre, ha sikerrel vennénk a szombati összecsapást is, ami persze nem jelenti azt, hogy könnyű dolgunk lesz. Erre emlékeztet a bogláriak ellen játszott tavaszi mérkőzésünk is, amelyen a félidőben háromgólos hátrányban voltunk. A jelenlegi évadban is ért már el kiugró eredményeket a NEKA, hazai pályán a Balatonfüredet és a Gyöngyöst is legyőzte.

Sérüléséből a legutóbbi két meccsen visszatérő jobbszélsőnk, Imre Bence szerint a kulcs, hogy már az első percektől kezdve beleálljunk a mérkőzésbe.

A találkozó szombaton 18 órakor kezdődik, az online jegyvásárlás a meccsjegy.fradi.hu-n lehetséges, személyesen pedig a meccset megelőző két órában a Kismartoni úti jegypénztárban.

K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
13. forduló

FTC-Green Collect – HSA NEKA
Helyszín: Elek Gyula Aréna
Időpont: 2023. december 9., 18 óra
Játékvezetők: Bóna Szabolcs, Földesi Csaba
Jegyek: 

__________________________________________________________

Jegyvásárlással kapcsolatos információk a hazai meccseinken

Kézilabdacsapataink hazai mérkőzésein nyáron jelentős újdonságokat vezettünk be. A jegyvásárlás a meccsjegy.fradi.hu-n lehetséges, a csarnokba lépéshez pedig szurkolói kártya és arcképes személyazonosító igazolvány is szükséges. Az újdonságokról ITT írtunk bővebben.

Cikkajánló

Döntetlen az utolsó téli edzőmeccsen

Férfi kézilabdacsapatunk csütörtök este az Európa-ligában még versenyben lévő, horvát Nexével találkozott.

Nyáron távozik Pásztor István

Férfi kézilabdacsapatunk vezetőedzője negyedik ferencvárosi szezonja végén távozik.

Vladan Matics: „Nagyon jó emlék a fradis időszak”

Férfi kézilabdacsapatunk pénteken a szerb Vojvodinával találkozott, amelyet korábbi trénerünk vezet. Interjú.

Szoros vereség a szerb éllovas otthonában

Férfi kézilabdacsapatunk egy góllal kapott ki a Vojvodinától az újvidéki felkészülési meccsen.

Győri: Jó volt visszatérni az arénába!

Átlövőnk nyolc góllal vette ki a részét férfi kézilabdacsapatunk Tatran Presov elleni pénteki sikeréből.

Magabiztos győzelem 2026 első mérkőzésén

Férfi kézilabdacsapatunk mindhárom „harmadot” megnyerte a Tatran Presov elleni hazai felkészülési meccsen.

Tóth Péter készen áll a szezon második felére

Nyáron érkezett kézilabdázónk sérülése után a héten visszatért a teljes értékű edzésmunkához.

Nemzetközi mérkőzésekkel készülünk a tavaszra

A téli szünetet negyedik helyen töltő férfi kézilabdacsapatunkra három edzőmeccs vár januárban.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin