2019. szeptember 15.
Hajszálra a nagy bravúrtól
Sokáig vezetett, de végül kikapott a Ferencváros NB I/B-s férfi kézilabdacsapata a bajnokság 1. fordulójában.

Férfi kézilabda NB I/B, 1 forduló:
Algyő – FTC U21-Diagnosticum 32-28 (13-15)
gólszerzőink: Lukács 8, Ónodi-Jánoskúti 7, Holdosi 6, Karai 3, Burony 3, Kiss 1

Kiss György tizenévesekből álló csapata a felnőtt másodosztály első fordulójában komoly ellenfelet kapott, hiszen a tavalyi bronzérmes Algyőhöz látogatott. Messze nem a Ferencváros volt a meccs esélyese, hiszen a fiatal csapatnak a bennmaradás a célja.

Ennek ellenére nagyon megszorongatta papíron jóval erősebb ellenfelét a Fradi, sokáig vezetett is, a szünetben például három góllal. (12-15)

A második félidőt egy 5-0-s szériával kezdte az Algyő, de sikerült felállnunk, és az 50. percig tartottuk a lépést a hazaiakkal. (25-25) Ekkor jött egy 4-0-s sorozat, és eldőlt a mérkőzés. Az Algyő 32-28-ra nyert, de nagyon büszkék lehetünk fiataljainkra, akik kiválóan helytálltak idegenben, ez a teljesítmény pedig reménykedésre adhat okot a jövőt illetően.

Most zsinórban négy hazai mérkőzés következik, először a Mizse ellen lépnek pályára Lukács Péterék jövő vasárnap, 17.00-kor az Elek Gyula Arénában.

Sok hiányzóval is helyt álltunk a Veszprém ellen

Férfi kéziseink kikaptak ugyan a Telekom Veszprémtől, de láttunk biztató jeleket a jövő hétre.

Korábban kezdődik az Olympiakosz-meccs!

Előrehozott időpontban kezdődik a jövő heti Európa-kupa elődöntő, így át lehet majd érni a futball bajnokira.

A héten a második BL-csapat következik

Itt az újabb nagy feladat férfi kézisienk előtt, a Telekom Veszprém érkezik az Elek Gyula Arénába.

Kikaptunk Szegeden, góllal debütáltak a Mészáros ikrek

Az első negyedórában szorosan tartottuk a meccset, utána pedig fiataljaink bizonyíthattak a Pick Arénában.

Pásztor István: A jövő hét lesz kulcsfontosságú!

Férfi kézilabdacsapatunk vezetőedzője a Szeged és a Veszprém elleni célokról beszélt.

Szegeden folytatódik az elképesztően sűrű menetelés

Három nappal a Tatabánya elleni rangadó után a BL-playoffot megjárt Szeged otthonába utaznak férfi kéziseink.

Már kedden érdemes belépőt venni a Veszprém-meccsre

Keddtől férfi kéziseink bajnoki meccse mellett az Olympiakosz elleni Ek-rangadóra is lehet jegyet vásárolni.

Drámai végjátékban döntetlen lett a rangadó

Fordulatos és izgalmas meccsen közel lehetetlen helyzetből mentettek pontot férfi kéziseink a Tatabánya ellen.