Kikaptunk az Egertől
Zsinórban harmadik vereségét szenvedte el férfi kézilabdacsapatunk.

Férfi kézilabda NB I, 15. forduló:
Ferencváros – SBS-Eger 33-34 (17-16)
gólszerzőink: Bognár 7, Bujdosó 6, Füzi 5, Kovacsics 4, Mikita 3, Ónodi-Jánoskúti 2, Schäffer 2, Andjelic 2, Pordán, Nagy

Két váratlan vereség után fogadtuk az Eger együttesét abban a reményben, hogy egy győzelemmel kikerülhetünk a gödörből.

A mérkőzés első gólját a Ferencváros játékosa, Holdosi Bence szerezte, balszélsőnk azonban kölcsönben az Eger együttesében szerepel, így ezúttal nem örültünk a góljának. Játékunk továbbra is döcögött, a vendégek sokáig nem engedték ki a kezükből az előnyt, sőt, a 12. percben már kettővel vezetett az ellenfél (8-10), Horváth Attila időt is kért. Egy 7-3-as sorozattal fordítottunk, köszönhetően többek között Jakub Mikita, valamint két válogatott szélsőnk, Kovacsics Péter és Bujdosó Bendegúz villanásainak – ők hárman voltak az első félidőben a legeredményesebbek csapatunkból. A szünetben 17-16-ra vezettünk.

A második félidőre jól jöttünk ki, Marián Zernovictól jött néhány védés, mindjárt három is lett a két csapat között. (21-18) Az egriek nem estek ettől össze, és sikerült egyenlíteniük, sőt, kettővel el is mentek. (24-26) Védekezésünk nem működött, kapusteljesítményünk sem volt, támadásban is indiszponáltan játszottunk, így nem meglepő, hogy öt perccel a vége előtt már három volt az Eger előnye. (28-31)

Hiába kért időt Horváth Attila, ezt a hátrányt már nem tudtuk ledolgozni, és zsinórban harmadik vereségünket szenvedtük el.

Egy pont Bogláron maradt

Férfi kéziseink ötgólos hátrányból felállva végül döntetlent játszottak a HSA NEKA otthonában.

Lékai és Imre is bekerült a vb-selejtezős keretbe

Két FTC-játékossal a soraiban vívhatja ki a férfi kéziválogatott a világbajnoki részvételt a litvánok ellen.

Nincs sok idő a pihenésre, fontos bajnokival folytatjuk

Férfi kézisienk a két Európa-kupa-elődöntő között szerdán a NEKA otthonába utaznak két bajnoki pontért.

Pásztor István: Hősiesen küzdöttek a fiúk!

Férfi kéziseink Olympiakosz elleni döntetlenje után vezetőedzőnk és Bognár Alex értékelt.

Döntetlennel utazunk Athénba

Férfi kéziseink hullámzó meccsen játszottak döntetlent az Olympiakosszal az Ek-elődöntő odavágóján.

Mindössze egy vereséggel jön az Olympiakosz

Férfi kéziseink Ek-elődöntős riválisa remek szezont fut, de előnyt kell szereznünk az athéni visszavágóra!

Bujdosó Bendegúz: Nüanszok dönthetnek a görögök ellen

Kézisünknek a jelenlegi a nyolcadik szezonja a Ferencvárosban, amely akár a legsikeresebb is lehet.

Összeállt a védekezés, magabiztosan győztük le a PLER-t

Férfi kéziseink megfogyatkozva is legyőzték a fővárosi riválist, és ideiglenesen felléptek a harmadik helyre.