2022. július 29.
Meggyőző győzelem az első edzőmeccsen
Magabiztosan nyerte első edzőmérkőzését férfi kézilabdacsapatunk az Elek Gyula Arénában.

Férfi kézilabda edzőmérkőzés:
Ferencváros – Fejér B.Á.L.-Veszprém (18-11)
gólszerzőink: Nagy 6, Füzi 4, Imre 4, Bujdosó 3, Prainer 3, Pordán 3, Debreczeni 2, Török 2, Balogh 2, Ónodi-Jánoskúti, Turák, Kovacsics

Első mérkőzését játszotta férfi kézilabdacsapatunk, amely a másik Európa-liga selejtezős magyar együttest, a kis Veszprémet fogadta. Először állt vezetőedzőként a Fradi kispadja mellett Pásztor István, és első alkalommal lépett pályára együttesünkben a nyáron szerződtetett Balogh Zsolt, Borbély Ádám és Török Ádám is, negyedik igazolásunk, Csörgő Kristóf az ifi válogatottal készül, ezért nem lehetett ott az első edzőmeccsen. Bohács Sándorra sem számíthatott Pásztor István, hiszen balszélsőnk sérüléssel küzd, a helyére az ifista Juhász Ádám került be a keretbe.

Szinte semmi nem látszódott abból, hogy az alapozás kellős közepén járunk, a meccséhség viszont annál inkább visszaköszönt a játékosokon. Rendkívül agilisan, tetszetősen, dinamikusan játszottunk, a védekezésünk nagyon feszes volt, középen Debreczeni Dáviddal és Nagy Bencével hármas poszton, 4-0 után, hét percet követően kaptuk az első gólunkat. Negyed óra után, 9-4-nél sort cseréltünk, csak Kovacsics Petya és Borbély Ádám maradt a pályán a kezdőből. A „második” sor is rá tudott még tenni egy lapáttal, főleg Prainer Viktor élt nagyon. A szünetben 18-11-re vezettünk.

A második játékrészben sem nagyon változott a játék képe, tudtuk állandósítani a 6-7 gólos előnyt, és összességében egy szinte tökéletesnek mondható első edzőmérkőzést játszottunk, ahol Pásztor István tudta gyakoroltatni mindenkivel az új taktikai elemeket. Végül hatgólos győzelmet arattunk, de az eredmény tényleg másodlagos volt.

Következő edzőmérkőzésünket augusztus 3-án, szerdán, 16.00-kor a Dabas ellen játsszuk ugyancsak az Elek Gyula Arénában – a találkozó nyílt lesz, megtekintése szurkolóink számára ingyenes.

Kövess bennünket Instagramon is:

"Az álmom válna valóra az olimpiai szerepléssel"

Karrierjéről, s a közelmúltbéli sikerekről mesélt Imre Bence, férfi kézilabdacsapatunk klasszisa - VIDEÓ!

Megmentettünk egy pontot a legvégén

Óriási csatát hozott férfi kézisienk Balatonfüred elleni rangadója, a végén Lékai Máté gólja döntetlent ért.

Jegyinfók a Presov elleni idegenbeli meccsre

Szombaton jön férfi kéziseink Ek-negyeddöntő visszavágója; így lehet belépőt venni az eperjesi mérkőzésre.

Fontos lenne visszavágni a Fürednek!

Férfi kéziseinkre a két Európa-kupa negyeddöntő között kulcsmeccs vár a bajnokságban, a Balatonfüred érkezik.

Tüzes siker: „Kint is nyernénk, mert jobbak vagyunk”

Pásztor István: „Dani piros lapja kicsit több volt a soknál • Lékai szerint kint is parázs csata lesz - VIDEÓ

Megvan az előny a visszavágóra!

Férfi kéziseink három góllal legyőzték a Tatran Presovot az Ek-negyeddöntő első meccsén.