2020. január 4.
Nagy Bence gólokkal debütált a válogatottban
A debütáló Nagy Bencével a soraiban felkészülési meccsen legyőzte Csehországot a magyar kézilabda-válogatott.

Az Európa-bajnokságra készülő magyar csapat nem kezdett jól, az első tíz percben csupán egy gólt szerzett, a csoportelsőként szintén Eb-résztvevő Csehország 3-1-re vezetett. Ezt követően azonban egy 4-0-s szériával fordítottunk, a kiváló védekezésnek és a lendületes játéknak, valamint a gyors góloknak köszönhetően egyre csak nőtt az előnyünk, a szünetben néggyel vezettünk. (14-10)

A második félidőben gyakorlatilag sort cserélt Gulyás István szövetségi kapitány, ekkor debütált a válogatottban Nagy Bence is, aki irányítóként szállt be a játékba. A fiatal ferencvárosi játékos jól mozgatta a csapatot, szép passzokat adott, és nem mellékesen lőtt két gólt is.

A magyar válogatott végül magabiztos, 27-24-es győzelmet aratott Győrben. Vasárnap, zárt kapus mérkőzésen ismét összecsap egymással a két nemzeti együttes.

Instagramunkon megtekinthető Nagy Bence két gólja:

Kikaptunk Egerben

Hosszú hetek óta sérülésektől sújtott férfi kézilabdacsapatunk nem bírt a bennmaradásért harcoló riválissal.

Kőkemény csata vár ránk az utolsó idegenbeli meccsen

Férfi kéziseink a bennmaradásért foggal-körömmel harcoló Eger otthonában lépnek pályára szombat este.

Korábban kezdődik férfi kéziseink évadzáró bajnokija

A május 15-i mérkőzésen búcsúznak távozó játékosaink, így Kielbe igazoló válogatott szélsőnk, Imre Bence is.

Pásztor István: Csak gratulálni tudtam a fiúknak

Férfi kézilabdázóink az Olympiakosz elleni vereséggel búcsúztak az Európa-kupától; vezetőedzőnket kérdeztük.

Nagyot harcoltunk, de búcsúztunk az Európa-kupából

Férfi kézilabdacsapatunk kulcsembereit nélkülözve vereséget szenvedett az Olympiakosz elleni Ek-elődöntőben.

El kell vennünk a görögök veretlenségét az Ek-döntőért

Férfi kéziseink szombaton Athénban lépnek pályára az Európa-kupa elődöntőjében az Olympiakosz ellen.

Egy pont Bogláron maradt

Férfi kéziseink ötgólos hátrányból felállva végül döntetlent játszottak a HSA NEKA otthonában.