2020. január 4.
Nagy Bence gólokkal debütált a válogatottban
A debütáló Nagy Bencével a soraiban felkészülési meccsen legyőzte Csehországot a magyar kézilabda-válogatott.

Az Európa-bajnokságra készülő magyar csapat nem kezdett jól, az első tíz percben csupán egy gólt szerzett, a csoportelsőként szintén Eb-résztvevő Csehország 3-1-re vezetett. Ezt követően azonban egy 4-0-s szériával fordítottunk, a kiváló védekezésnek és a lendületes játéknak, valamint a gyors góloknak köszönhetően egyre csak nőtt az előnyünk, a szünetben néggyel vezettünk. (14-10)

A második félidőben gyakorlatilag sort cserélt Gulyás István szövetségi kapitány, ekkor debütált a válogatottban Nagy Bence is, aki irányítóként szállt be a játékba. A fiatal ferencvárosi játékos jól mozgatta a csapatot, szép passzokat adott, és nem mellékesen lőtt két gólt is.

A magyar válogatott végül magabiztos, 27-24-es győzelmet aratott Győrben. Vasárnap, zárt kapus mérkőzésen ismét összecsap egymással a két nemzeti együttes.

Instagramunkon megtekinthető Nagy Bence két gólja:

Pénteken játsszuk a hazai bajnokikat

Egy kivételével véglegesek férfi kézilabdacsapatunk NB I-es meccseinek kezdési időpontjai.