2020. január 4.
Nagy Bence gólokkal debütált a válogatottban
A debütáló Nagy Bencével a soraiban felkészülési meccsen legyőzte Csehországot a magyar kézilabda-válogatott.

Az Európa-bajnokságra készülő magyar csapat nem kezdett jól, az első tíz percben csupán egy gólt szerzett, a csoportelsőként szintén Eb-résztvevő Csehország 3-1-re vezetett. Ezt követően azonban egy 4-0-s szériával fordítottunk, a kiváló védekezésnek és a lendületes játéknak, valamint a gyors góloknak köszönhetően egyre csak nőtt az előnyünk, a szünetben néggyel vezettünk. (14-10)

A második félidőben gyakorlatilag sort cserélt Gulyás István szövetségi kapitány, ekkor debütált a válogatottban Nagy Bence is, aki irányítóként szállt be a játékba. A fiatal ferencvárosi játékos jól mozgatta a csapatot, szép passzokat adott, és nem mellékesen lőtt két gólt is.

A magyar válogatott végül magabiztos, 27-24-es győzelmet aratott Győrben. Vasárnap, zárt kapus mérkőzésen ismét összecsap egymással a két nemzeti együttes.

Instagramunkon megtekinthető Nagy Bence két gólja:

Irtó nehéz komlói túrával kezdünk

Szombaton elrajtol a férfi kézilabda NB I tavaszi szezonja, az FTC-HungaroControl Komlóra látogat.

Sima győzelemmel hangoltunk a bajnoki rajtra

Magabiztos, hétgólos győzelmet aratott férfi kézilabdacsapatunk a vendég Eger felett.

Időpontváltozások!

Megváltozott az FTC-HungaroControl férfi kézilabdacsapatának két mérkőzésének időpontja is.

Elfogytunk az Eb végére

A magyar férfi kézilabda-válogatott sima vereséget szenvedett utolsó Eb-középdöntős meccsén Portugáliától.

Ferencvárosi győzelem a bajnokok tornáján

Megnyerte a nagybányai korosztályos férfi kézilabda tornát a Ferencváros 2003/2004-es csapata.

Ezúttal elmaradt a bravúr

A magyar férfi kézilabda-válogatott kikapott a házigazda Svédországtól az Európa-bajnokságon.

Óriási Eb-bravúr: megvertük a szlovénokat!

Férfi kézilabda-válogatottunk legyőzte Szlovéniát, így egy lépéssel közelebb került a továbbjutáshoz.

Az Eb-favorit ellen nem volt esélyünk

Sima vereséget szenvedett a magyar férfi kézilabda-válogatott Norvégiától az Eb középdöntőjében.