2019. augusztus 12.
Negyedikként jutottunk a vb-nyolcaddöntőbe
Kikapott, így a negyedik helyen jutott tovább a magyar ifjúsági fiú kézilabda-válogatott a világbajnokságon.

A macedóniai torna csoportkörének utolsó fordulójában egymás ellen játszott a négy hatpontos csapat. A mieink Egyiptom ellen úgy léptek pályára, hogy három ferencvárosi kapott helyet a keretben: Győri Kristóf, Holdosi Bence és a sérüléséből felépült Prainer Viktor, míg Merkovszki Pált most sem nevezték.

A magyar válogatott nem kezdte jól a találkozót, 6-3-ra, majd 11-7-re is elment Egyiptom, amelynek játékosai 8-10 méterről zavartalanul dobálták a gólokat. A szünetben 19-14-re vezetett az afrikai együttes. A második játékrészre harapósabban jöttünk ki, keményebben és hatékonyabban védekeztünk, feljöttünk két gólra is, de az egyiptomiak sokkal kevesebbet hibáztak, és szépen lassan elléptek tőlünk.  Kárpáti Krisztián szövetségi edző eddig jól szereplő csapata a legrosszabb meccsét játszotta a vébén, végül 31-24-re kapott ki.

A fradisták közül Prainer három, Holdosi pedig egy gólt lőtt, míg Győri 23 százalékkal védett.

Kárpáti Krisztián, a magyar válogatott szövetségi edzője: „Az egyiptomi játékosok az első félidőben simán átlőtték középső védőinket, de a kapusaink sem találták meg a magas egyiptomi játékosok ellenszerét. A második félidőben már keményebben védekeztünk, de ez sem volt elég a jó eredmény eléréséhez.”

Svédország és Franciaország 32-32-es döntetlent játszott egymással, így a csoportot Egyiptom nyerte nyolc ponttal az egyaránt hét-hét pontos svédek és franciák, valamint a hatpontos magyarok előtt.

A mieink szerdán 16.15-kor az A csoport első helyezettjével, Horvátországgal játszanak a legjobb nyolc közé kerülésért.

Száguldoztak a fradisták; Ki nem találná, ki nyert!

F1-es feldolgozásban bemutatjuk az 1. Fradi Gokart Kupa legizgalmasabb pillanatait – VIDEÓ!

Szomszédvári rangadó a Népligetben

A Budakalász ellen javíthat az FTC-HungaroControl férfi kézilabdacsapata pénteken az NB I-ben.

Védekezésben szétvertek bennünket

Nem sikerült az újabb bravúr az FTC U21-Diagnosticumnak a férfi kézilabda NB I/B-ben.

Nagyot harcoltunk, de elmaradt az újabb bravúr

Tíz perccel a vége előtt még vezettünk, de a hajrára elfáradtunk, így kikaptunk Balatonfüreden.

Két meccsünk időpontja is módosult

A Budakalász és a Dabas elleni férfi kézilabda bajnoki időpontja is módosult.

Nyomás nélkül utazunk Balatonfüredre

Bravúr lenne, ha győzni tudna férfi kézilabdacsapatunk pénteken, de azért nem feltett kézzel lépünk pályára.

Tízzel vertük a tavalyi NB I-es Vecsést

Magabiztosan győzte le az FTC U21-Diagnosticum a Vecsést a férfi kézilabda NB I /B-ben.

Magabiztos győzelemmel maradtunk a dobogón

Egy félidő alatt eldöntötte férfi kézilabdacsapatunk az Orosháza elleni bajnokit, így továbbra is hibátlan.