Óriási Eb-bravúr: megvertük a szlovénokat!
Férfi kézilabda-válogatottunk legyőzte Szlovéniát, így egy lépéssel közelebb került a továbbjutáshoz.

Férfi kézilabda Európa-bajnokság, középdöntő, 2. forduló:
Szlovénia-Magyarország 28-29 (16-13)
gólszerzőink: Bánhidi 9, Ligetvári 6, Győri 3, Nagy B. 3, Máthé 2, Rosta 2, Balogh Zs. 2, Bóka 1, Szita 1

A még veretlen, Bombaccsal, Mackovsekkel, Blagotinsekkel felálló szlovénok ellen nem mi voltunk az esélyesek, és az első félidőben ez a pályán is megmutatkozott. A játékrészben szinte végig vezetve, magabiztosan játszott Szlovénia, és a szünetben három góllal, 16-13-ra vezetett.

A második félidőre azonban elképesztően feljavult a védekezésünk, tíz perc alatt csupán egy gólt kaptunk, ennek köszönhetően ki is egyenlítettünk. (17-17)

Ekkor bejött a Ferencváros játékosa, Nagy Bence, aki ugyan előbb kapott egy véleményes kétperces kiállítást, utána azonban ugyanolyan bátran játszott, mint a korábbi mérkőzéseken: lőtt három csodálatos gólt (az egyiket 121 km/h-val zúdította a kapuba), és kiosztott ugyanennyi forintos gólpasszt a beállónak.

Mindeközben Ligetvári is sorra lőtte a gólokat, és egyszercsak már hárommal vezettünk. (26-23) A vége izgalmas lett, de egy gólt így is megtartottuk az előnyünkből, 29-28-ra nyertünk, ezzel négy ponttal kiváló pozícióból várjuk a Svédország és Portugália elleni két középdöntős meccset.

Kövess bennünket Instagramon is:

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Óriási Eb-bravúr: megvertük a szlovénokat! Férfi kézilabda-válogatottunk legyőzte Szlovéniát, így egy lépéssel közelebb került a továbbjutáshoz. A még veretlen, Bombaccsal, Mackovsekkel, Blagotinsekkel felálló szlovénok ellen nem mi voltunk az esélyesek, és az első félidőben ez a pályán is megmutatkozott. A játékrészben szinte végig vezetve, magabiztosan játszott Szlovénia, és a szünetben három góllal, 16-13-ra vezetett. A második félidőre azonban elképesztően feljavult a védekezésünk, tíz perc alatt csupán egy gólt kaptunk, ennek köszönhetően ki is egyenlítettünk. (17-17) Ekkor bejött a Ferencváros játékosa, Nagy Bence, aki ugyan előbb kapott egy véleményes kétperces kiállítást, utána azonban ugyanolyan bátran játszott, mint a korábbi mérkőzéseken: lőtt három csodálatos gólt (az egyiket 121 km/h-val zúdította a kapuba), és kiosztott ugyanennyi forintos gólpasszt a beállónak. Mindeközben Ligetvári is sorra lőtte a gólokat, és egyszercsak már hárommal vezettünk. (26-23) A vége izgalmas lett, de egy gólt így is megtartottuk az előnyünkből, 29-28-ra nyertünk, ezzel négy ponttal kiváló pozícióból várjuk a Svédország és Portugália elleni két középdöntős meccset. (fotó: @mkszkezilabda) @nbence11 #ehfeuro #handballpassion #handball #ftcferfikezilabda #magyarvalogatott

FTC férfi kézilabda (@ftc_ferfi_kezilabda) által megosztott bejegyzés,

A döntetlenkirály érkezik a Népligetbe

A Mezőkövesdet látja vendégül férfi kézilabdacsapatunk pénteken délután a bajnokságban.

Három ferencvárosi játékos a férfi válogatottban!

Gulyás István szövetségi kapitány három fradista kézilabdázót is meghívott a keret következő összetartására.

Kulcsjátékosunkkal hosszabbítottunk

További két évig marad az FTC-HungaroControl kézilabdázója Kovacsics Péter.

Időpontváltozások!

Megváltozott az FTC-HungaroControl két bajnoki mérkőzésének időpontja is.

Lehengerlő játékkal bravúrgyőzelem Tatabányán!

Villámgyors, modern kézilabdát játszva férfi kézilabdacsapatunk magabiztosan nyert Tatabányán!

Kiváló szezonkezdés csikócsapatunktól

Fontos győzelmet aratott első tavaszi mérkőzésén az FTC U21-Diagnosticum az NB I/B-ben.

Teher nélkül Tatabányán

Tatabányára látogat az FTC-HungaroControl férfi kézilabdacsapata kedden a bajnokság 16. fordulójában.