2019. augusztus 23.
Rossz főpróba a jó előadás előtt?
Utolsó felkészülési mérkőzésén kikapott az FTC-HungaroControl férfi kézilabdacsapata.

Horváth Attila együttese Mezőkövesden lépett pályára úgy, hogy két kulcsemberére nem számíthatott a vezetőedző: Bujdosó Bendegúz bokasérülés, Schuch Timuzsin pedig betegség miatt hiányzott.

Visszatértek viszont az ifi világbajnokság szerepelt játékosok: Győri Kristóf, Merkovszki Pál, Holdosi Bence és Prainer Viktor.

A szünetben 16-13-ra vezetett a Mezőkövesd, majd a második játékrészben hiába egyenlítettünk viszonylag gyorsan (17-17), nyolc perccel a vége előtt már öttel mentek a hazaik (29-24), akik végül 34-30-ra nyertek.

„Nem játszottunk jól, a Mezőkövesd jobban akarta a győzelmet. Nem volt kapusteljesítményünk, és kihagytuk a ziccereket. Ennél csak jobban játszhatunk az első bajnokin a jövő héten” – mondta Horváth Attila.

Reméljük, a rossz főpróba valóban jó előadást jelent majd jövő szombaton, 11 órakor a Komló elleni hazai bajnoki nyitányon.

Kövess bennünket Instagramon is:

Kiváló szezonkezdés csikócsapatunktól

Fontos győzelmet aratott első tavaszi mérkőzésén az FTC U21-Diagnosticum az NB I/B-ben.

Teher nélkül Tatabányán

Tatabányára látogat az FTC-HungaroControl férfi kézilabdacsapata kedden a bajnokság 16. fordulójában.

Kiütéses győzelem a Vác ellen

Nem okozott gondot a sereghajtó legyőzése férfikézilabdacsapatunknak az NB I-ben.

Itthon tartani a két pontot

Pénteken a sereghajtó Vácot fogadja az FTC-HungaroControl férfi kézilabdacsapata a bajnokságban.

Hatalmasat küzdöttünk, de kikaptunk Komlón

Néggyel is vezettünk, végül izgalmas hajrában egygólos vereséget szenvedett férfi kézilabdacsapatunk.

Irtó nehéz komlói túrával kezdünk

Szombaton elrajtol a férfi kézilabda NB I tavaszi szezonja, az FTC-HungaroControl Komlóra látogat.

Sima győzelemmel hangoltunk a bajnoki rajtra

Magabiztos, hétgólos győzelmet aratott férfi kézilabdacsapatunk a vendég Eger felett.

Időpontváltozások!

Megváltozott az FTC-HungaroControl férfi kézilabdacsapatának két mérkőzésének időpontja is.