2019. augusztus 23.
Rossz főpróba a jó előadás előtt?
Utolsó felkészülési mérkőzésén kikapott az FTC-HungaroControl férfi kézilabdacsapata.

Horváth Attila együttese Mezőkövesden lépett pályára úgy, hogy két kulcsemberére nem számíthatott a vezetőedző: Bujdosó Bendegúz bokasérülés, Schuch Timuzsin pedig betegség miatt hiányzott.

Visszatértek viszont az ifi világbajnokság szerepelt játékosok: Győri Kristóf, Merkovszki Pál, Holdosi Bence és Prainer Viktor.

A szünetben 16-13-ra vezetett a Mezőkövesd, majd a második játékrészben hiába egyenlítettünk viszonylag gyorsan (17-17), nyolc perccel a vége előtt már öttel mentek a hazaik (29-24), akik végül 34-30-ra nyertek.

„Nem játszottunk jól, a Mezőkövesd jobban akarta a győzelmet. Nem volt kapusteljesítményünk, és kihagytuk a ziccereket. Ennél csak jobban játszhatunk az első bajnokin a jövő héten” – mondta Horváth Attila.

Reméljük, a rossz főpróba valóban jó előadást jelent majd jövő szombaton, 11 órakor a Komló elleni hazai bajnoki nyitányon.

Kövess bennünket Instagramon is:

Fontos győzelem Prainer-parádéval

Megszerezte első győzelmét az FTC U21-Diagnosticum a férfi kézilabda NB I/B-ben.

Debütál itthon a csikócsapat

A FTC U21-Diagnosticum férfi kézilabdacsapata vasárnap játssza első hazai bajnokiját az NB I/-ben.

Ferencvárosi ifik a junior válogatottban

Szoros vereséget szenvedett felkészülési mérkőzésen a junior férfi kézilabda-válogatott a Komlótól.

Nagy Bencét meghívták a magyar válogatottba

Gulyás István kihirdette a magyar férfi kézilabda-válogatott keretét egy extra összetartásra.

Horváth: Ezek a meccsek szolgálják a magyar kézilabdát

Horváth Attila csak felsőfokon tud beszélni csapatáról a Tatabánya elleni győzelem után.

Hajszálra a nagy bravúrtól

Sokáig vezetett, de végül kikapott a Ferencváros NB I/B-s férfi kézilabdacsapata a bajnokság 1. fordulójában.

Legyőztük a tavalyi bronzérmes Tatabányát!

Nagybetűs csapatként küzdve az FTC-HungaroControl legyőzte a válogatott játékosokkal teletűzdelt Tatabányát.

Tét nélkül a Tatabánya ellen

A teher az esélyesebb ellenfélen van, ez pedig egy jó mérkőzést eredményezhet az Elek Gyula Arénában.