2020. január 17.
Tartalékosan is nyertünk Balatonfüreden
Első téli edzőmérkőzésén 32-31-es győzelmet aratott az FTC-HungaroControl kézilabdacsapata Balatonfüreden.

Az Európa-bajnokság miatt Nagy Bence és Bozo Andjelic, sérülés miatt Schuch Timuzsin és Nikola Ivanovic sem játszott, a szlovák válogatottból visszatért Marián Zernovic pedig pihenőt kapott. A Balatonfürednél is voltak hiányzók: Andó, Bóka és Máthé a magyar válogatottban szerepel az Eb-n.

Jól kezdtük a mérkőzést, vezettünk 2-1-re, ezután egy mintegy tízperces ferencvárosi gólcsend következett, a fürediek el is mentek négy góllal. (6-2) Innentől kapaszkodtunk az eredmény után, a hajrára sikerült kiegyenlítenünk, de a szünetre így is kétgólos, 16-14-es hazai vezetéssel vonultak a csapatok.

A második játékrészben Horváth Attila vezetőedző már minden játékosát pályára küldte, látszott, hogy nem az eredmény volt a fontos ezen a mérkőzésen. A három-négygólos előnyt sokáig állandósítani tudta a hazai csapat, ám tíz perccel a vége előtt egy remek szériát futva előbb egyenlítettünk, majd át is vettük a vezetést. (26-27)

Innentől fej-fej mellett haladt a két csapat, az utolsó fél percnek úgy mehettünk neki, hogy 31-31-nél támadtunk, Prainer Viktor pedig akkor lőtte be a győztes gólt, amikor a hazaiaknak már nem volt idejük válaszolni.

Következő edzőmérkőzésünket jövő pénteken, 16 órakor játsszuk az Egerrel, majd azt követően már kezdődik is a bajnokság: február elsején Komlóra látogatunk.

Prainer győztes gólja Isntagramunkon megnézhető:

A döntetlenkirály érkezik a Népligetbe

A Mezőkövesdet látja vendégül férfi kézilabdacsapatunk pénteken délután a bajnokságban.

Három ferencvárosi játékos a férfi válogatottban!

Gulyás István szövetségi kapitány három fradista kézilabdázót is meghívott a keret következő összetartására.

Kulcsjátékosunkkal hosszabbítottunk

További két évig marad az FTC-HungaroControl kézilabdázója Kovacsics Péter.

Időpontváltozások!

Megváltozott az FTC-HungaroControl két bajnoki mérkőzésének időpontja is.

Lehengerlő játékkal bravúrgyőzelem Tatabányán!

Villámgyors, modern kézilabdát játszva férfi kézilabdacsapatunk magabiztosan nyert Tatabányán!

Kiváló szezonkezdés csikócsapatunktól

Fontos győzelmet aratott első tavaszi mérkőzésén az FTC U21-Diagnosticum az NB I/B-ben.

Teher nélkül Tatabányán

Tatabányára látogat az FTC-HungaroControl férfi kézilabdacsapata kedden a bajnokság 16. fordulójában.