2021. november 20.
Megszakadt a győzelmi sorozat
A bajnokságban aratott négy győzelem után kikapott férfi kézilabdacsapatunk Tatabányán.

Férfi kézilabda NB I, 9. forduló:
Grundfos Tatabánya-Ferencváros 33-28 (17-14)

Egy remek formába lendült Tatabánya otthonába látogattunk, tudtuk, hogy rendkívül nehéz mérkőzés vár majd ránk az edzőváltás óta egy csurgói győzelmen és egy Európa-ligában aratott sikeren átesett bronzérmes csarnokában.

Az első perctől kezdve látszódott a tatabányaiakon, hogy bizonyítanak akarnak edzőjüknek és közönségüknek, kőkemény védekezésből villámgyorsan indultak, és bár 6-4-es vezetésük után még fordítani tudtunk (7-8), de ezt követően az első félidőben hét gólig jutó Győri Mátyást és az ötgólos Sunajko Stefant nem tudtuk tartani. A helyzeteink nekünk is megvoltak, ám több ziccert is hibáztunk, így a szünetben három góllal a hazaiak vezettek. (17-14)

A második félidőt is a Tatabánya kezdte jobban, és pillanatok alatt kialakult az addigi legnagyobb különbség a két csapat között. (19-14) Sorra jöttek a kiállítások nálunk, Füzi Dániel piros lappal végleg kiállt, és bár számos nagyon szép támadásunk volt, valamint Győri Kristóf is több bravúrt bemutatott a kapuban, de láthatóan ez az a nap volt, amikor bármeddig játszhattunk volna, nem nyerjük meg a mérkőzést.

Négy győztes bajnoki után szenvedtünk vereséget, mind az idei szezonban, mind pedig a Tatabánya elleni párharcokat tekintve. Katasztrófa nem történt, Tatabányán ki lehet kapni. Következő mérkőzésünket jövő pénteken hazai pályán a Csurgó csapatával játsszuk.

Cikkajánló

Vereség Szegeden a szezon utolsó meccsén

Férfi kézilabdacsapatunk a jó kezdés után kikapott a bajnoki döntős szegediektől.

A bajnoki döntőre készülő Szeged ellen zárunk

Az NB I-ben már biztosan 4. férfi kézilabdacsapatunk szerdán idegenbeli bajnokival fejezi be az évadot.

Röhögőgörcsös kvíz Kovacsics Petivel és Füzi Danival

Meztelenül alvás, dalverseny, tartalomgyártás, csajozási tippek - VIDEÓ!

Parázs csatában nyertünk az utolsó hazai bajnokin

Férfi kézilabdacsapatunk öt góllal győzte le a Szigetszentmiklóst a vasárnap esti bajnokin.

Az újabb győzelem a cél az utolsó hazai bajnokin

Férfi kézilabdacsapatunk a Szigetszentmiklóst fogadja vasárnap este az Elek Gyula Arénában.

Ebben a szezonban is oda-vissza legyőztük a Tatabányát!

Az elsőtől az utolsó percig irányítva nyerte meg a rangadót férfi kézilabdacsapatunk.

Meghosszabbítanánk a Tatabánya elleni jó sorozatot

A bajnokságban már biztosan negyedik férfi kéziseink szerdán újra legyőznék az Európa-kupa-döntős Tatabányát.

Győri Mátyás készülhet a vb-selejtezőkre

Férfi kézilabdacsapatunk átlövője fontos mérkőzéseken térhet vissza a válogatottba.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin