
Férfi kézilabda NB I, 4. forduló:
Ferencváros-Pick Szeged 26-36 (10-21)
A hét közben többen is betegséggel bajlódtak, így például két hármas védőnk, Debreczeni Dávid és Turák Félix is kihagyott sok edzést, ám szombatra ők is tudták vállalni a játékot.
A Szeged egy csütörtöki, fehéroroszországi BL-túra után érkezett a Népligetbe, de a fáradtság nem látszódott a vendégeken. Egy perc sem telt el, és már 2-0-ra vezettek, és bár próbáltunk keményen védekezni és bátran támadni, de annyival nagyobbak és erősebbek voltak a szegediek, hogy nem tudtuk tartani őket védekezésben, támadásban pedig áttörhetetlennek bizonyult a faluk. Rengeteg büntető született már az első félidőben is.
Főleg Ónodi-Jánoskúti Máté góljaival a 14. percig, 8-6-ig tudtuk tartani a lépést a világklasszisokkal, ezt követően egy 6-0-s szériával gyakorlatilag el is döntötte a mérkőzést a Szeged. Horváth Attila pályára is küldte fiataljait, láthatóan edzőmérkőzéssé alakítva a találkozót. A szünetben már 11 góllal, 21-10-re vezetett a Pastor-legénység.

A második félidőben Győri Kristóf védéseinek és Prainer Viktor bátor támadójátékának is köszönhetően tartani tudtuk a Szegedet, amely láthatóan valamelyest visszavett a tempóból. Folyamatosan csökkenteni tudtuk a hátrányunkat, hét is volt a két csapat között. Látványos gólokat szereztünk, ami a folytatásra önbizalmat adhat. A szegediek végül 36-26-ra nyertek.
A jövő héten válogatott szünet lesz, legközelebb október 16-án, Egerben lép pályára csapatunk a bajnokságban.
A sajtótájékoztató Instagram-oldalunkon:
Férfi kézilabdacsapatunk a jó kezdés után kikapott a bajnoki döntős szegediektől.
Az NB I-ben már biztosan 4. férfi kézilabdacsapatunk szerdán idegenbeli bajnokival fejezi be az évadot.
Meztelenül alvás, dalverseny, tartalomgyártás, csajozási tippek - VIDEÓ!
Férfi kézilabdacsapatunk öt góllal győzte le a Szigetszentmiklóst a vasárnap esti bajnokin.
Férfi kézilabdacsapatunk a Szigetszentmiklóst fogadja vasárnap este az Elek Gyula Arénában.
Az elsőtől az utolsó percig irányítva nyerte meg a rangadót férfi kézilabdacsapatunk.
A bajnokságban már biztosan negyedik férfi kéziseink szerdán újra legyőznék az Európa-kupa-döntős Tatabányát.
Férfi kézilabdacsapatunk átlövője fontos mérkőzéseken térhet vissza a válogatottba.