2019. november 13.
Továbbjutottunk a Magyar Kupában
Szoros mérkőzésen, de továbbjutott férfi kézilabdacsapatunk a másodosztályú Pécs ellen a Magyar Kupában.

Magyar Kupa, 3. forduló:
Pécsi VSE – FTC-HungaroControl 27-30 (18-16)
gólszerzőink: Nagy 12, Debreczeni 7, Szakály 2, Andjelic 2, Mikita 2, Kovacsics 2, Pordán, Schäffer, Bujdosó

Sérülés, betegség, illetve a válogatott szereplés miatt nem neveztük a mérkőzésre, Schuch Timuzsint, Bohács Sándort, Győri Kristófot és Imre Bencét, de Marián Zernovic sem kezdett, helyette Merkovszki Pál állt az első perctől a kapuban.

Nagyon rosszul kezdtük a mérkőzést, pedig szinte az első sorunk volt a pályán az elején. Egy ideig fej-fej mellett haladt a két csapat, majd a hazaiak kapusa elkapta a fonalat, nálunk pedig nem jöttek sem a védések, sem a jó védekezés. A Pécs már négy góllal (18-14) is vezetett, a szünetre végül 18-16-tal vonultak a csapatok. A 18 kapott gól elképesztően sok 30 perc alatt egy másodosztályú ellenféltől.

A második játékrészben sikerült fordítanunk, de a hajrára nem fáradt el a pécsi csapat, amely nagyot küzdött, és a mieink csak az utolsó percben tudták bebiztosítani a győzelmet, ezzel a továbbjutást.

A negyedik forduló sorsolását később tartják.

Kövess bennünket Instagramon is:

A boy day is hiányzik a felsőfokúra készülő Bujdosónak

Mivel tölti idejét kézilabdacsapatunk jobbszélsője, Bujdosó Bendegúz? És mi az a boy day?

Sorozatok, jóga és tanulás – Zernovic mindennapjai

Férfi kézilabdacsapatunk kapusa, Marián Zernovic mesélt arról, hogy hogyan tudja átvészelni az otthonlétet.

Gyerekek és kutyák segítik kéziseink edzéseit - videó

Férfi kézilabdacsapatunk játékosai harmadik hete edzenek egyénileg.

Most mindenkinek fegyelmezettnek kell lennie

Kézilabdacsapatunk szélsője, Bujdosó Bendegúz arra kér mindenkit, hogy maradjon otthon!

Szárnyaltak eddig a ferencvárosi férfi kézisek

Még nem tudni, hogy miként ér véget a szezon, de eredményes évet zárhat az FTC férfi kézilabda szakosztálya.

A szövetség felfüggesztette a kézibajnokságokat

Határozatlan időre a Magyar Kézilabda Szövetség felfüggesztette a magyar bajnokságokat.

Első a biztonság: zárt kapuk mögött a kézibajnokik is

Az FTC-nek az emberek élete és egészsége az első, ezért zárt kapuk mögött rendezi hazai kézilabda-mérkőzéseit.

A Fradi-játékosok oktatták az NFL-sztárokat

A volt NFL-sztár leszólta a kézilabdát - A Fradival edző Super Bowl-győztes visszaszólt! – VIDEÓ!