2019. november 13.
Továbbjutottunk a Magyar Kupában
Szoros mérkőzésen, de továbbjutott férfi kézilabdacsapatunk a másodosztályú Pécs ellen a Magyar Kupában.

Magyar Kupa, 3. forduló:
Pécsi VSE – FTC-HungaroControl 27-30 (18-16)
gólszerzőink: Nagy 12, Debreczeni 7, Szakály 2, Andjelic 2, Mikita 2, Kovacsics 2, Pordán, Schäffer, Bujdosó

Sérülés, betegség, illetve a válogatott szereplés miatt nem neveztük a mérkőzésre, Schuch Timuzsint, Bohács Sándort, Győri Kristófot és Imre Bencét, de Marián Zernovic sem kezdett, helyette Merkovszki Pál állt az első perctől a kapuban.

Nagyon rosszul kezdtük a mérkőzést, pedig szinte az első sorunk volt a pályán az elején. Egy ideig fej-fej mellett haladt a két csapat, majd a hazaiak kapusa elkapta a fonalat, nálunk pedig nem jöttek sem a védések, sem a jó védekezés. A Pécs már négy góllal (18-14) is vezetett, a szünetre végül 18-16-tal vonultak a csapatok. A 18 kapott gól elképesztően sok 30 perc alatt egy másodosztályú ellenféltől.

A második játékrészben sikerült fordítanunk, de a hajrára nem fáradt el a pécsi csapat, amely nagyot küzdött, és a mieink csak az utolsó percben tudták bebiztosítani a győzelmet, ezzel a továbbjutást.

A negyedik forduló sorsolását később tartják.

Kövess bennünket Instagramon is:

Sok hiányzóval is helyt álltunk a Veszprém ellen

Férfi kéziseink kikaptak ugyan a Telekom Veszprémtől, de láttunk biztató jeleket a jövő hétre.

Korábban kezdődik az Olympiakosz-meccs!

Előrehozott időpontban kezdődik a jövő heti Európa-kupa elődöntő, így át lehet majd érni a futball bajnokira.

A héten a második BL-csapat következik

Itt az újabb nagy feladat férfi kézisienk előtt, a Telekom Veszprém érkezik az Elek Gyula Arénába.

Kikaptunk Szegeden, góllal debütáltak a Mészáros ikrek

Az első negyedórában szorosan tartottuk a meccset, utána pedig fiataljaink bizonyíthattak a Pick Arénában.

Pásztor István: A jövő hét lesz kulcsfontosságú!

Férfi kézilabdacsapatunk vezetőedzője a Szeged és a Veszprém elleni célokról beszélt.

Szegeden folytatódik az elképesztően sűrű menetelés

Három nappal a Tatabánya elleni rangadó után a BL-playoffot megjárt Szeged otthonába utaznak férfi kéziseink.

Már kedden érdemes belépőt venni a Veszprém-meccsre

Keddtől férfi kéziseink bajnoki meccse mellett az Olympiakosz elleni Ek-rangadóra is lehet jegyet vásárolni.

Drámai végjátékban döntetlen lett a rangadó

Fordulatos és izgalmas meccsen közel lehetetlen helyzetből mentettek pontot férfi kéziseink a Tatabánya ellen.