2021. február 13.
Egy félidőnyi előnyt adtunk a Balatonfürednek
Túl sokat hibázott az első félidőben, így kikapott a Balatonfüredtől férfi kézilabdacsapatunk.

Férfi kézilabda NB I, 5. fordulóból elhalasztott mérkőzés:
Ferencváros-Balatonfüred 28-32 (13-19)
gólszerzőink:
Andjelic 6, Füzi 6, Kovacsics 5, Bujdosó 4, Ónodi-Jánoskúti 2, Imre 2, Nagy 2, Mikita

Nagyon nem kezdtünk jól, a Balatonfüred sokkal élesebben érkezett a mérkőzésbe. A helyzetek kidolgozásával nem volt gond, de amíg mi rendre kihagytuk a ziccereket is, addig a rutinosabb játékosokól álló vendégcsapat belövöldözte őket. Gyorsan kialakítottak a fürediek egy négy-ötgólos különbséget, és hiába próbálta forgatni csapatát Horváth Attila, a döntő szituációkba mindig belehibáztunk. Csupán Bozo Andjelic (5/6) és Kovacsics Péter (3/4) tudta jó százalékkal értékesíteni a helyzeteket. A szünetben hat góllal, 19-13-ra a Balatonfüred vezetett.

A második félidőt kiválóan kezdtük, Andjelic továbbra is jól mozgatta a csapatot és Nagy Bencével többször is megtalálták beállóban Füzi Dánielt, valamint a védekezésünk is jelentősen feljavult az első játékrészben mutatotthoz képest. A büntetőket rendre értékesítő Bujdosó Bendegúz vezérletével is a hat gólt sikerült kettőre ledolgoznunk, 15 perccel a vége előtt 22-24 volt az állás.

Ennél közelebb azonban nem tudtunk jönni, túl nagy előnyt adtunk az első félidőben a vendégeknek, akik ezt a hajrában rutinosan őrizték is, így végül kikaptunk.

Nincs megállás, jövő szerdán újabb rangadó következik: Gyöngyösre utazunk, ott lehet javítani.

Bujdosó Bendegúz: Nüanszok dönthetnek a görögök ellen

Kézisünknek a jelenlegi a nyolcadik szezonja a Ferencvárosban, amely akár a legsikeresebb is lehet.

Összeállt a védekezés, magabiztosan győztük le a PLER-t

Férfi kéziseink megfogyatkozva is legyőzték a fővárosi riválist, és ideiglenesen felléptek a harmadik helyre.

Kitűnő formában lévő PLER-hez látogatunk

Férfi kéziseink szerdán kulcsfontosságú fővárosi bajnokit játszanak a szombati Európa-kupa elődöntő előtt.

Sok hiányzóval is helyt álltunk a Veszprém ellen

Férfi kéziseink kikaptak ugyan a Telekom Veszprémtől, de láttunk biztató jeleket a jövő hétre.

Korábban kezdődik az Olympiakosz-meccs!

Előrehozott időpontban kezdődik a jövő heti Európa-kupa elődöntő, így át lehet majd érni a futball bajnokira.

A héten a második BL-csapat következik

Itt az újabb nagy feladat férfi kézisienk előtt, a Telekom Veszprém érkezik az Elek Gyula Arénába.

Kikaptunk Szegeden, góllal debütáltak a Mészáros ikrek

Az első negyedórában szorosan tartottuk a meccset, utána pedig fiataljaink bizonyíthattak a Pick Arénában.

Pásztor István: A jövő hét lesz kulcsfontosságú!

Férfi kézilabdacsapatunk vezetőedzője a Szeged és a Veszprém elleni célokról beszélt.