Újabb két 17 éves kézilabdázó mutatkozott be a Ferencváros felnőtt férficsapatában.

Férfi kézilabda Ligakupa, 5. forduló:
Vác-Ferencváros 37-30 (15-12)

Amellett, hogy a légiósok nem játszhatnak a Ligakupában, valamint Ancsin Gabi és Schuch Timuzsin is a világbajnokságon szerepel, több játékosunkat is meghívták az utánpótlásválogatottakba, így meglehetősen tartalékos együttessel utaztunk a másodosztály listavezetőjéhez.

Kapuban például két olyan fiatal, Bódy Botond és Nagy Patrik kapott lehetőséget, akik most debütáltak a felnőtt csapatban, mindketten 17 évesek.

Nem kezdtük jól a mérkőzést, 3-1-re elmentek a hazaiak, de onnan a két gyors indításgólt szerző Bujdosó Bendi vezérletével 4-3-ra fordítottunk. A rendkívül hullámzó első félidőre végig igaz volt az, hogy hol az egyik csapat vezetett egy-két góllal, hol a másik. Fiataljaink sok helyzetet dolgoztak ki, de sok ziccert is hibáztunk, így a szünetben három gól volt a Skaliczki-csapat előnye. (15-12)

A második félidőben nagyrészt a serdülő és ifi játékosainkat játszattuk, a váciak fokozatosan el is húztak, és végül hétgólos győzelmet arattak.

A Ligakupában két győzelemmel és három vereséggel állunk, az utolsó csoportmérkőzést Budakalászon vívjuk január 25-én, pénteken.

Pásztor István: Végre tudunk csodát is csinálni!

Kedd este hősies küzdelemben mentettünk pontot a Valur ellen az El-ben; vezetőedzőnket kérdeztük.

A drámai büntető pillanata: „Csak rájuk gondoltam”

Férfi kézilabdázóink bámulatos második félidei játékukkal szereztek pontot az Európa-ligában – VIDEÓ

Hatalmas hajrá! – mínusz hétről mentettünk pontot

Parádés végjátékkal, időn túli hetessel szereztünk egy pontot a Valur elleni hazai El-csoportmeccsen.

Megfékeznénk a villámgyors Valurt

Kedden ismét itthon lépünk pályára az El-ben, az első fordulóból már ismert izlandi bajnok lesz az ellenfél.

Óriási csatában ikszeltünk Budakalászon

Hatalmas küzdelemben 25-25-ös döntetlent játszottunk a Budakalász otthonában a K&H Liga 11. fordulójában.

Fontos meccs jön közvetlen riválisunk ellen

A keddi Európa-liga-csata után ismét a bajnokság van a fókuszban, szombat délután Budakalászra látogatunk.

Nyolc ferencvárosi játékos a férfiválogatottban!

Chema Rodriguez kihirdette bő, 35 fős keretét a januári világbajnokságra, benne nyolc FTC-játékossal.

„Felemeljük a fejünket, és megyünk tovább!”

Jobbátlövőnk, Ónodi-Jánoskúti Máté értékelt a Benidorm elleni Európa-liga mérkőzés után – VIDEÓ!