Újabb két 17 éves kézilabdázó mutatkozott be a Ferencváros felnőtt férficsapatában.

Férfi kézilabda Ligakupa, 5. forduló:
Vác-Ferencváros 37-30 (15-12)

Amellett, hogy a légiósok nem játszhatnak a Ligakupában, valamint Ancsin Gabi és Schuch Timuzsin is a világbajnokságon szerepel, több játékosunkat is meghívták az utánpótlásválogatottakba, így meglehetősen tartalékos együttessel utaztunk a másodosztály listavezetőjéhez.

Kapuban például két olyan fiatal, Bódy Botond és Nagy Patrik kapott lehetőséget, akik most debütáltak a felnőtt csapatban, mindketten 17 évesek.

Nem kezdtük jól a mérkőzést, 3-1-re elmentek a hazaiak, de onnan a két gyors indításgólt szerző Bujdosó Bendi vezérletével 4-3-ra fordítottunk. A rendkívül hullámzó első félidőre végig igaz volt az, hogy hol az egyik csapat vezetett egy-két góllal, hol a másik. Fiataljaink sok helyzetet dolgoztak ki, de sok ziccert is hibáztunk, így a szünetben három gól volt a Skaliczki-csapat előnye. (15-12)

A második félidőben nagyrészt a serdülő és ifi játékosainkat játszattuk, a váciak fokozatosan el is húztak, és végül hétgólos győzelmet arattak.

A Ligakupában két győzelemmel és három vereséggel állunk, az utolsó csoportmérkőzést Budakalászon vívjuk január 25-én, pénteken.

Hiába küzdöttünk, ezúttal kikaptunk

Az akarással nem volt gond, de fiatal csapatunk ezúttal sokat hibázott, így kikapott a Budakalásztól.

Hosszú utazás vár ránk a Magyar Kupában

A másodosztályú Pécs együttesét kapta az FTC-HungaroControl férfi kézilabdacsapata a Magyar Kupában.

Száguldoztak a fradisták; Ki nem találná, ki nyert!

F1-es feldolgozásban bemutatjuk az 1. Fradi Gokart Kupa legizgalmasabb pillanatait – VIDEÓ!

Szomszédvári rangadó a Népligetben

A Budakalász ellen javíthat az FTC-HungaroControl férfi kézilabdacsapata pénteken az NB I-ben.

Védekezésben szétvertek bennünket

Nem sikerült az újabb bravúr az FTC U21-Diagnosticumnak a férfi kézilabda NB I/B-ben.

Nagyot harcoltunk, de elmaradt az újabb bravúr

Tíz perccel a vége előtt még vezettünk, de a hajrára elfáradtunk, így kikaptunk Balatonfüreden.

Két meccsünk időpontja is módosult

A Budakalász és a Dabas elleni férfi kézilabda bajnoki időpontja is módosult.

Nyomás nélkül utazunk Balatonfüredre

Bravúr lenne, ha győzni tudna férfi kézilabdacsapatunk pénteken, de azért nem feltett kézzel lépünk pályára.