Újabb meggyőző győzelem
A Budakalász legyőzése sem jelentett akadályt férfi kézilabdacsapatunk számára.

Férfi kézilabda felkészülési mérkőzés:
Ferencváros-Budakalász 33-24 (18-11)
gólszerzőink: Bujdosó 5, Nagy 5, Bognár 4, Imre 4, Füzi 4, Kovacsics 3, Debreczeni 2, Balogh 2, Ónodi-Jánoskúti, Prainer, Turák, Török

A héten az egyik edzésen kisebb sérülést szenvedett Lékai Máté, ezért elővigyázatosságból nem lépett pályára. Ám nélküle is fantasztikusan kezdtük a mérkőzést. A védekezésünk kiválóan működött, és ha mégis lövéshez jutottak a budakalásziak, akkor ott volt Borbély Ádám, aki bravúrt bravúrra halmozott. Elhúztunk 6-1-re, és hiába kért időt Csoknyai István, nem igazán változott a játék képe.

Szinte minden posztról eredményesek voltunk, főleg Bujdosó Bendi élt nagyon, aki öt gólt lőtt az első félidőben, de Bognár Alex, Kovacsics Petya és Füzi Dani is nagyon magabiztosan értékesítette a helyzeteit. Már tíz is volt a két csapat között (17-7), a szünetben pedig 18-11-re vezettünk.

A második játékrészre többet is cserélt Pásztor István, de a pályára küldött játékosok ugyanazt a színvonalú játékot tudták mutatni. Főleg Nagy Bence lövöldözte ekkor a gólokat, és ismét tíz lett a két együttes között a különbség. (25-15) Győri Kristóf is hozzátette a maga bravúrjait a kapuban, Imre Bence is belövöldözte a helyzeteit, mindenki játéklehetőséget kapott, és végül harmadik felkészülési mérkőzésünkön is nagyon magabiztos győzelmet arattunk.

Jövő csütörtökön Balatonfüreden játsszuk utolsó edzőmérkőzésünket a nagybányai Európa-liga találkozónk előtt.

"Az álmom válna valóra az olimpiai szerepléssel"

Karrierjéről, s a közelmúltbéli sikerekről mesélt Imre Bence, férfi kézilabdacsapatunk klasszisa - VIDEÓ!

Megmentettünk egy pontot a legvégén

Óriási csatát hozott férfi kézisienk Balatonfüred elleni rangadója, a végén Lékai Máté gólja döntetlent ért.

Jegyinfók a Presov elleni idegenbeli meccsre

Szombaton jön férfi kéziseink Ek-negyeddöntő visszavágója; így lehet belépőt venni az eperjesi mérkőzésre.

Fontos lenne visszavágni a Fürednek!

Férfi kéziseinkre a két Európa-kupa negyeddöntő között kulcsmeccs vár a bajnokságban, a Balatonfüred érkezik.

Tüzes siker: „Kint is nyernénk, mert jobbak vagyunk”

Pásztor István: „Dani piros lapja kicsit több volt a soknál • Lékai szerint kint is parázs csata lesz - VIDEÓ

Megvan az előny a visszavágóra!

Férfi kéziseink három góllal legyőzték a Tatran Presovot az Ek-negyeddöntő első meccsén.