2021. július 16.
Végső búcsú Som Ferenctől
Som Ferencet augusztus 6-án, pénteken 14.00-kor helyezik végső nyugalomra.

Kilencvenedik életévében elhunyt a Ferencvárosi Torna Club klasszis kézilabdázója, az FTC örökös bajnoka, Som Ferenc.

Som Ferencet 2021. augusztus 6-án, pénteken 14.00-kor helyezik végső nyugalomra a Budapest-Fasori Református Egyházközségben (1071 Budapest, Városligeti fasor 5-7.).

Óriási tempóban készülhettünk a Bukarestre

Férficsapatunk fölényesen győzte le a Gyöngyöst, a találkozó után Pásztor István és Győri Kristóf értékelt.

Parádés győzelemmel hangoltunk az Európa-ligára

Férficsapatunk a K&H liga negyedik fordulójában hazai pályán 41-28-ra múlta felül a Gyöngyöst.

Két játékosunk szerepel a férfiválogatott keretében

Lékai Máté mellett először kapott meghívót a nagyválogatottba juniorkorú játékosunk, Ónodi-Jánoskúti Máté.

Remekül rajtoló rivális érkezik pénteken

A K&H férfi liga negyedik fordulójában a Gyöngyös gárdájával találkozunk az Elek Gyula Arénában.

Mentálisan is nagy kihívás volt a felkészülés

Bohács Sándor szíve szerint még sérülten is teljes erőbedobással edzett volna, de végül kivárta a felépülést.

Magabiztosan nyertünk a Dabas ellen

Az évad első hazai bajnoki mérkőzésén megszereztük első győzelmünket, 33-26-ra múltuk felül a Dabast.

Hazai pályán szereznénk meg első győzelmünket

A hétvégi, Tatabánya elleni találkozó után jön is a következő bajnoki, szerdán a Dabast fogadjuk.

Kikaptunk Tatabányán

A félidei vezetésünk után fordított a Tatabánya, így 37-30-as vereséget szenvedtünk a szezon első bajnokiján.