A hétvégén Gyálon rendezték meg a női junior és serdülő kézilabdázók korosztályos bajnokságainak négyes döntőit. Az FTC Kézilabda Akadémia csapatai mindkét korosztályban bejutottak a legjobb négy közé, és végül a vasárnapi helyosztókon a bronzéremért játszhattak.
Az U17-esek bronzmérkőzésén a Fradi fiataljai 32-25-re legyőzték a Kozármislenyt. A meccs után az öt gólt szerző Kozma Liza értékelt a FradiMédiának.
A két évvel idősebbek viszont nagy csatában 31-27-re kikaptak a NEKA-tól, így a negyedik helyen végeztek a bajnokságban. A találkozót követően Szeibert Anna nyilatkozott stábunknak.
Kiegyenlített első negyedóra után kapott ki U17-es csapatunk a Győrtől az ifjúsági női kézilabda BL-ben.
Noha az első félidőben héttel is vezetett, végül egy góllal kikapott U17-es csapatunk az ifjúsági BL-ben.
U17-es csapatunk a DVSC ellen lép pályára az EHF Youth Club Trophy budapesti négyes döntőjének elődöntőjében.
Mások mellett Cirjenics-Kovacsics Anikó is várja majd a 2014 és 2018 között született gyerekeket júniusban.
Női U18-as kézilabdacsapatunk nem mindennapi módon szokott felkészülni az edzésekre, meccsekre - VIDEÓ!
Megvan csapatunk első ellenfele a női ifjúsági kézilabda Bajnokok Ligája budapesti döntő hétvégéjén.
Kende Pétert és Kiss Györgyöt Imre Bence nevelőedzőiként tüntették ki.
A Budapest Handball Cupon Mátrai Nóra együttese sportszerű döntés után megosztva lett aranyérmes.