2021. július 11.
Európa-bajnok a magyar strandkézi-válogatott!
Veretlenül aranyérmes lett az U17-es strandkézilabda-Európa-bajnokságon a magyar női válogatott.

Az FTC Kézilabda Akadémia három játékosát, Buzsáki Bodzát, Tóth Esztert és Zentai Dorottyát (utóbbi az MTK-ba igazol) a soraiban tudó magyar csapat a csoportmérkőzések, majd a középdöntők során is megnyerte mind a három mérkőzését Várnában.

Az elődöntőben ezt követően Spanyolországot is legyőzte, majd a fináléban drámai küzdelemben, büntetődobásokkal Hollandia ellen is nyert a magyar válogatott, így aranyérmet szerzett az Eb-n.

A fiúknál a Tóth Leventét a keretében tudó magyar csapat a 11. helyen végzett.

A magyar-holland Eb-döntő összefoglalója:

A magyar-holland Eb-döntő büntetőpárbajának utolsó büntetője:

Cikkajánló

Vereséget szenvedtünk az ifi BL bronzmeccsén

Kiegyenlített első negyedóra után kapott ki U17-es csapatunk a Győrtől az ifjúsági női kézilabda BL-ben.

Óriási fordulatok után kaptunk ki az elődöntőben

Noha az első félidőben héttel is vezetett, végül egy góllal kikapott U17-es csapatunk az ifjúsági BL-ben.

Szombaton kezdődik az ifi BL FINAL4

U17-es csapatunk a DVSC ellen lép pályára az EHF Youth Club Trophy budapesti négyes döntőjének elődöntőjében.

Idén nyáron is lesz Fradi kézilabdatábor

Mások mellett Cirjenics-Kovacsics Anikó is várja majd a 2014 és 2018 között született gyerekeket júniusban.

Íme, a spéci ajándék a BL Final4-ba jutó kéziseinktől!

Női U18-as kézilabdacsapatunk nem mindennapi módon szokott felkészülni az edzésekre, meccsekre - VIDEÓ!

A Debrecennel játszunk az ifi BL elődöntőjében

Megvan csapatunk első ellenfele a női ifjúsági kézilabda Bajnokok Ligája budapesti döntő hétvégéjén.

Két edzőnk is Jenővári-díjat kapott

Kende Pétert és Kiss Györgyöt Imre Bence nevelőedzőiként tüntették ki.

A sport erről is szól: megosztoztunk az első helyen

A Budapest Handball Cupon Mátrai Nóra együttese sportszerű döntés után megosztva lett aranyérmes.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin