Az FTC Kézilabda Akadémia három játékosát, Buzsáki Bodzát, Tóth Esztert és Zentai Dorottyát (utóbbi az MTK-ba igazol) a soraiban tudó magyar csapat a csoportmérkőzések, majd a középdöntők során is megnyerte mind a három mérkőzését Várnában.
Az elődöntőben ezt követően Spanyolországot is legyőzte, majd a fináléban drámai küzdelemben, büntetődobásokkal Hollandia ellen is nyert a magyar válogatott, így aranyérmet szerzett az Eb-n.
A fiúknál a Tóth Leventét a keretében tudó magyar csapat a 11. helyen végzett.
A magyar-holland Eb-döntő összefoglalója:
A magyar-holland Eb-döntő büntetőpárbajának utolsó büntetője:
Kiegyenlített első negyedóra után kapott ki U17-es csapatunk a Győrtől az ifjúsági női kézilabda BL-ben.
Noha az első félidőben héttel is vezetett, végül egy góllal kikapott U17-es csapatunk az ifjúsági BL-ben.
U17-es csapatunk a DVSC ellen lép pályára az EHF Youth Club Trophy budapesti négyes döntőjének elődöntőjében.
Mások mellett Cirjenics-Kovacsics Anikó is várja majd a 2014 és 2018 között született gyerekeket júniusban.
Női U18-as kézilabdacsapatunk nem mindennapi módon szokott felkészülni az edzésekre, meccsekre - VIDEÓ!
Megvan csapatunk első ellenfele a női ifjúsági kézilabda Bajnokok Ligája budapesti döntő hétvégéjén.
Kende Pétert és Kiss Györgyöt Imre Bence nevelőedzőiként tüntették ki.
A Budapest Handball Cupon Mátrai Nóra együttese sportszerű döntés után megosztva lett aranyérmes.