A magyar női junior kézilabda-válogatott száz százalékos teljesítménnyel 2019 után ismét megnyerte a korosztályos Európa-bajnokságot. A mieinknél ezúttal is három ferencvárosi játékos, Ballai Borbála, Zsigmond Panna és Ferenczy Diána szerepelt. Utóbbi stábunknak mesélt a fantasztikus sikerről, az élményekről és az aranyérem jelentőségéről.
Noha az első félidőben héttel is vezetett, végül egy góllal kikapott U17-es csapatunk az ifjúsági BL-ben.
U17-es csapatunk a DVSC ellen lép pályára az EHF Youth Club Trophy budapesti négyes döntőjének elődöntőjében.
Mások mellett Cirjenics-Kovacsics Anikó is várja majd a 2014 és 2018 között született gyerekeket júniusban.
Női U18-as kézilabdacsapatunk nem mindennapi módon szokott felkészülni az edzésekre, meccsekre - VIDEÓ!
Megvan csapatunk első ellenfele a női ifjúsági kézilabda Bajnokok Ligája budapesti döntő hétvégéjén.
Kende Pétert és Kiss Györgyöt Imre Bence nevelőedzőiként tüntették ki.
A Budapest Handball Cupon Mátrai Nóra együttese sportszerű döntés után megosztva lett aranyérmes.
Az FTC korábbi játékosa, klubunk munkatársa március 11-én, életének 60. évében hunyt el.