Az ősz első korosztályos válogatott programját tartják a jövő héten, amelyre tizennyolcan kaptak meghívót az FTC Kézilabda Akadémia játékosai közül.
A legidősebbek, a juniorok új szövetségi edzőjük, Szilágyi Zoltán vezetésével Siófokon csiszolódhatnak össze, egyesületünkből Buzsáki Bodza, Imre Szofi és Sass Kincső lesz ott a Balaton partján. Kapott meghívót Horváth Fanni és Kármán Luca is, de ők sérülés miatt ezúttal kihagyják a közös munkát.
Az ifjúságiak a balatonboglári Nemzeti Kézilabda Akadémián találkoznak, Bohus Bea szövetségi edző ezúttal öt játékosunkra, Fábián Alinára, Papp Dorkára, Szabados Virágra és Szeibert Annára számít.
A legfiatalabbak, a serdülők Gyálon edzőtáboroznak vezetőedzőjük, Penszki Gergely irányításával: Bajnok Szófia, Csaja Bernadett, Égi Panka, Kenéz Kata, Kocsis Emma, Koczkás Viktória, Kozma Liza, Morócza Míra Málna, Mózes Fanni, Szigeti Blanka, Szőri Zsófia is részt vesz az összetartáson, míg Wassel Viktória sérülés miatt nem lehet ott a keretben.
Kiegyenlített első negyedóra után kapott ki U17-es csapatunk a Győrtől az ifjúsági női kézilabda BL-ben.
Noha az első félidőben héttel is vezetett, végül egy góllal kikapott U17-es csapatunk az ifjúsági BL-ben.
U17-es csapatunk a DVSC ellen lép pályára az EHF Youth Club Trophy budapesti négyes döntőjének elődöntőjében.
Mások mellett Cirjenics-Kovacsics Anikó is várja majd a 2014 és 2018 között született gyerekeket júniusban.
Női U18-as kézilabdacsapatunk nem mindennapi módon szokott felkészülni az edzésekre, meccsekre - VIDEÓ!
Megvan csapatunk első ellenfele a női ifjúsági kézilabda Bajnokok Ligája budapesti döntő hétvégéjén.
Kende Pétert és Kiss Györgyöt Imre Bence nevelőedzőiként tüntették ki.
A Budapest Handball Cupon Mátrai Nóra együttese sportszerű döntés után megosztva lett aranyérmes.