2021. április 12.
1.8 millióan látták már a TikTokon Malestein cunderét
Holland világbajnokunk zseniális mozdulatát vezetőedzőnk reakciója teszi tökéletessé.

Néhány hónapja indult útjára az FTC Kézilabda TikTok-oldal, amelyet különleges videós tartalmakkal töltünk fel. Szurkolóink eddig is összesen többszázezerszer tekintették meg a mérkőzések önálló megosztásra érdemes mozzanatait, egy-egy bődületes vagy trükkös gólt, hihetetlen védést, illetve a direkt erre a felületre készített, máshol nem elérhető (vicces) tartalmakat.

A múlt héten közzétett videónk azonban ezeken is messze túlmutató népszerűségnek örvend! Angela Malestein zseniális mozdulattal vette be hetesből ellenfele kapuját, s mert a szorosnak ígérkező, Mosonmagyaróvár elleni bajnoki első perceiben történt mindez, Elek Gábort finoman szólva is meglepte a megoldás.

A videót a feltöltés óta már 1.7 millió alkalommal játszották le, több mint 247 ezren nyomtak rá a tetszik gombra és csaknem négyezren osztották meg. A felvétel gyakorlatilag bejárja a világot, a közönség területi megoszlását tekintve Magyarország után Lengyelország, Argentína, Oroszország, Olaszország és Franciaország található az „élmezőnyben”.

A videó ITT elérhető, s ha nem akar lemaradni a hasonló tartalmakról, kövesse az oldalunkat!

Cikkajánló

Fővárosi főpróba a BL-negyeddöntő előtt

Női kézilabdacsapatunk fiatal átlövője, Szeibert Anna Párizsban hangolt a szezon egyik legfontosabb hetére.

Két meccs, köztük a BL-negyeddöntő áll előttünk a héten

A válogatott szünet után hétfőn már elkezdődött a munka – a héten két mérkőzés vár női kézilabdacsapatunkra.

A válogatott hazai pályán is legyőzte Csehországot

A magyar női kézilabda-válogatott a második félidőben már nem engedte ki a kezéből a vezetést.

Törökországban javított a magyar válogatott

Az EHF Euro-cup 5. fordulójában magabiztosan érvényesítette a papírformát a magyar női kézilabda-válogatott.

Két idegenbeli bajnoki időpontja is változott

Női kéziseink BL-negyeddöntője miatt a Vasas és az Esztergom elleni összecsapás is új időpontra került.

Márton Gréta a társakat dicsérte

Női kézilabdacsapatunk Alba Fehérvár elleni győzelme során Márton Gréta négy gólt lőtt.

Nehéz meccset nyertünk meg az Alba Fehérvár ellen

Női kézilabdacsapatunk negyedóra után vette át a vezetést, és utána már nem is engedte ki a kezéből.

Jegyvásárlás a Metz elleni mérkőzésekre

Női kézilabdacsapatunk április 19-én az Érd Arénában, április 25-én Metzben játszik BL-meccset.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin