Egyre-másra jönnek a kulcsfontosságú mérkőzések női kézilabdacsapatunknak: szombaton a Bajnokok Ligája legjobb nyolc csapata közé jutásért lépünk pályára a Buducsnoszt ellen, jövő szombaton a Győri ETO vendégei leszünk, a kettő között pedig a Magyar Kupa-negyeddöntőben játszunk a Praktiker-Vác ellen.
A Győr és a Buducsnoszt elleni mérkőzésre minden belépő elfogyott már, előbbin több mint ötszáz, utóbbin mintegy kétezer fradista űzi-hajtja majd a csapatot a lelátóról, a Magyar Kupa FINAL4-ba jutásról döntő összecsapásra azonban még kaphatóak belépők.
A kupameccsre a női bajnokikra szóló és kombinált bérlettel rendelkező szurkolóink díjmentesen jöhetnek be, a jegyértékesítést pedig megnyitottuk online, a megszokott felületen. Az álló szektorba szóló jegyek 1500 forintba, míg az ülőhelyek 2500 forintba kerülnek.
MAGYAR KUPA
Negyeddöntő
FTC-Rail Cargo Hungaria - Praktiker-Vác
Helyszín: Elek Gyula Aréna
Időpont: 2023. március 28., 18 óra
Játékvezetők: Kiu Gábor és Kiu Tamás
Jegyár: 1500 Ft - álló, 2500 Ft - ülő.
Újabb lépést tett a legjobb nyolc felé a női kézilabda-válogatott a világbajnokságon.
Váltson belépőt már most! Három hazai csoportmérkőzést játszik még az idényben női kézilabdacsapatunk.
Legyőzte Svájcot, vagyis hibátlan mérleggel jutott a magyar női kézilabda-válogatott a középdöntőbe.
A magyar női kézilabda-válogatott érvényesítette a papírformát a nála jóval alacsonyabb szintű rivális ellen.
Döcögős start után Márton Gréta hét góljával győzte le Szenegált a női kéziválogatott a világbajnokságon.
Női kézilabdacsapatunk kapusa sokkal jobban érzi magát a beavatkozás után, és alig várja a visszatérést.
A ferencvárosi játékosok miatt is érdemes követni a december közepéig tartó női kézilabda-világbajnokságot.
Először él családja nélkül Jesper Jensen, így nem is csoda, hogy nagyon várta már ezt az időszakot.