2019. április 1.
A héten elsőként a bajnoki a feladat
Hiába vagyunk már a Bajnokok Ligája-negyeddöntő hetében, egyelőre a Vácra szabad csak koncentrálni.

Mint azt a kézilabda szakosztály Facebook oldalán megtalálható videóból megtudhattuk, Elek Gábor meglehetősen elégedetlen volt csapata szombati teljesítményével. Ugyanakkor javítani gyorsan lehet, elvégre szerdán már Vácra utazunk – ha valamiért, akkor ezért például hasznos, hogy ilyen sűrűn következnek a meccsek egymás után. Illetve, azt azért gyorsan hozzátehetjük, hogy az eredményen sokat javítani már nem szükséges, csak a játékon, vagyis a Dunaújváros ellen a második félidőben azért már sokkal jobb volt az összkép, és a végül tíz gólos győzelmet amúgy kevesen illethetik panasszal – a vezetőedző, mondjuk, pont közéjük tartozik.

Mindenesetre a munka hétfőn újra elkezdődött, de hiába vagyunk már a Bajnokok Ligája-negyeddöntő hetében, egyelőre csak a szerdai bajnokira. A Vác vendégeként ugyanis legutóbb, a Magyar Kupa negyeddöntőjében sem tudtunk könnyen nyerni. Emlékezhetünk, a mérkőzés elején hárommal is vezetett a Vác (7-4), aztán, bár a játékrész második fele a miénk volt, a fordulás után nem tudtunk igazán meglépni és kilenc perccel a vége előtt még döntetlenre álltunk (25-25). Ehhez képest az utolsó hat gólunkból négyet szerző Kovacsics Anikó vezérletével kiharcolt 31-27-es siker még simának is tűnhetne. Szóval feltétlenül oda kell figyelni a váciakra, akik egyébként a tabella ötödik helyén állnak csupán egyetlen pontra az általuk oda-vissza legyőzött Siófoktól.

Az összecsapásra kizárólag a helyszínen lehet belépőt vásárolni 1500 forintért (a diákoknak 6-18 éve kor között 1000 forintba kerül).

K&H NŐI KÉZILABDA LIGA

20. forduló

GVM Europe-Vác - FTC-Rail Cargo Hungaria
Helyszín: Vác, Városi Sportcsarnok
Időpont: 2019. április 3. 18 óra
Játékvezető: Andorka Miklós és Hucker Róbert
Jegyár: 1500 (diákoknak 6-18 év között 1000) forint.

Újabb győzelem, megvan a huszadik bajnoki siker is

A huszadik bajnokiján is győzőtt női kézilabdacsapatunk, ezúttal a Kisvárda otthonából hozta el a két pontot.

Óriási az érdeklődés a Győr elleni idegenbeli bajnokira

Hétfőn estére mintegy száz elérhető voucher maradt - a megvásárolt vouchereket májusban kell belépőre váltani.

Kisvárdára utazunk a huszadik bajnoki győzelemért

Szombat után újra hosszú túra vár női kézilabdázóinkra – ezúttal az ország keleti peremén játszanak.

Jegyinfó a Győr-Fradi bajnokira

Női kézilabdacsapatunk május 11-én lép pályára legnagyobb hazai riválisa otthonában.

Győzelemmel tértünk vissza a válogatott szünet után

Nem volt még gördülékeny női kézilabdacsapatunk játéka, de így is biztosan nyert a Kozármisleny ellen.