2026. január 2.
Angela Malestein szerződést hosszabbított
Női kézilabdacsapatunk világbajnok jobbszélsője új szerződést írt alá, vagyis marad a Népligetben.

Az elmúlt hetekben számos bejelentést tettünk már női kézilabdacsapatunk 2026/2027-es idényre szóló keretével kapcsolatban. Megtudhatták szurkolóink, hogy távozik Darja Dmitrijeva és Tomori Zsuzsanna, hogy a Ferencvárosnál folytatja pályafutását Anna Kristensen, Elizabeth Omoregie, Lysa Tchaptchet Defo és Michala Möller, illetve, hogy szerződést hosszabbított Bordás Réka, Klujber Katrin, Márton Gréta és Simon Petra. Újabb bejelentéssel, jó hírrel indítjuk az új évet: szerződést hosszabbított 2028 nyaráig Angela Malestein!

Holland világbajnok jobbszélsőnk 2020-ban érkezett a Ferencvároshoz, miután hat éven át erősítette a Bietigheimet. Nagyon gyorsan belopta magát a szurkolók szívébe gólerős játékával és nyitott, őszinte személyiségével. Csapatunk mezében mostanáig 241 mérkőzésen lépett pályára, ezeken 1070 gólt szerzett, vagyis aktív részese volt a zsinórban megnyert négy Magyar Kupa-aranyéremnek, a 2021-es és a 2024-es bajnoki címnek, valamint 2023-ban a végül ezüstéremmel zárult Bajnokok Ligája-menetelésnek, miközben az Európai Kézilabda Szövetség 2022-ben és 2023-ban is beválasztotta a BL álomcsapatába.

– Azt hiszem, számomra a Fradi a kezdetektől fogva szerelem első látásra, és nem is akarok már ezen a klubon kívül máshol játszani, szóval remélem, hogy továbbra is el tudjuk érni a céljainkat – mondta Anglea Malestein a szerződés aláírását követően. – Nem titok, hogy mi a célunk, szeretnénk megnyerni a Bajnokok Ligáját, és őszintén remélem, hogy képesek leszünk erre a Ferencvárossal. Az új szerződéssel a Fradi lesz az a csapat, ahol a legtöbb időt eltöltöttem a pályafutásom során, de mégis rövidnek tűnik ez az időszak, mert ha valahol jól érzed magad, akkor repül az idő – és ez az érzés van bennem.

Cikkajánló

Hétfőn 16 órakor indul a BL-jegyértékesítés új szakasza

Női kézilabdacsapatunk Dortmund elleni mérkőzésére hétfőn délután új helyek válnak elérhetővé.

Másodszor esélyünk se volt Dánia ellen

A magyar női kézilabda-válogatott sima vereséget szenvedett a dánoktól az EURO CUP 4. fordulójában.

Vereség Dánia ellen

Támadásban küszködött a női kézilabda-válogatott, így kikapott az északiaktól Tatabányán.

A Fradiban otthonra lelt Hársfalvi Júlia

Válogatott balszélsőnk túlvan a 200. Fradi-mérkőzésén - a mérföldkő apropóján beszélgettünk vele.

Változott a Győr elleni rangadó időpontja

Március 18-án, szerdán 19:30-kor fogadjuk az ETO-t bajnoki rangadón az Elek Gyula Arénában.

Jegyek a Dortmund és a Győri ETO elleni mérkőzésre

Női kézilabdacsapatunk március 18-án fogadja legnagyobb hazai riválisát, míg tíz nappal később a Dortmundot.

A végén kozmetikázott a Vác, de magabiztosan nyertünk

Csak a mérkőzés legvégén engedett ki csapatunk, egyébként végig magabiztosan kézilabdázott a Vác ellen.

Frissítő hét után jön a folytatás a Vác ellen

Női kézilabdacsapatunk az Odense elleni győzelem után kapott némi pihenőt, de szombaton már bajnokit játszik.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin