2021. szeptember 28.
Folytassuk a győzelmi szériát!
A válogatott szünet előtti utolsó bajnokit játssza női kézilabdacsapatunk szerdán este.

Három forduló alatt mindhárom eredménytípusból egyet-egyet ért el következő ellenfelünk, az MTK, ráadásul a gólkülönbsége is épp nulla, tehát mondhatjuk, eddig igazán felemás a csapat. Nagyjából annyira, mint amennyire az előző években volt általában: képes bravúrokra az első négybe tartozó klubok ellen is, és képes váratlan mélyrepülésekre a kiesés elől menekülő gárdákkal szemben. Az idei első fordulóban az újonc Budaörs az Elektromos Sportcsarnokban múlta felül a kék-fehéreket (23-24), majd Vácott javított az új szövetségi kapitány, Golovin Vlagyimir által irányított együttes (ugyancsak 23-24), míg a Mosonmagyaróvár ellen múlt szombaton döntetlennel zárt (33-33). A három meccsen tizenhat gólt szerző Pál Tamara a legeredményesebb MTK-játékos, de ez aligha meglepetés, hiszen az előző idényt százhetvenegy bajnoki góllal zárta.

„Nem sok mindenben változott az MTK játéka a korábbi évekhez képest, de annak örülök, hogy Szandira (Szöllősi-Zácsik Szandrára – a szerk.) nem kell már külön készülnünk… – mondta mosolyogva Csiszár-Szekeres Klára. – Figyelnünk kell a mozgékony beálló-játékunkra, az irányítójukra, és lövőben a távoli zónákból is veszélyesek. De a lényeg, hogy ha az alaptaktikánkat megvalósítjuk, akkor győztesen hagyhatjuk el a pályát.”

Más eredmény pedig nem is elfogadható ezen a találkozón. Arra ugyanakkor figyelni kell, hogy a rosztovihoz hasonló óriási siker, extázis után nehéz újra felpörögni olyan mérkőzésre, amelytől előzőleg magabiztos győzelmet várunk. Ebben segíthetnek szurkolóink, akik minden szituációban képesek erőt, energiát adni a csapatnak. Belépőt váltani online és személyesen is lehet, az állójegyek 1000, az ülők 2000 forintba kerülnek.

K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
4. forduló

FTC-Rail Cargo Hungaria - MTK
Helyszín: Elek Gyula Aréna
Időpont: 2021. szeptember 29., 18 óra
Játékvezetők: Bujdosó Máté és Horváth Viktor
Jegyár: 1000-2000 Ft. Online ITT, személyesen pedig 16 órától a helyszínen.

Jön a Debrecen, s vele az első igazi bajnoki rangadó

Már az előző idényben is feszült, szoros meccset játszottunk az azóta tovább erősödő Lokival.

Lehet még fokozni? Újra drámai meccs, de most győzelem!

Az utolsó támadást a Brest vezethette, de kivédekeztük, és megnyertük az őrülten izgalmas összecsapást.

EHF: Továbbra is a magyar női bajnokság a legerősebb

A férfi pontvadászat pedig egy helyet feljebb lépve, a negyedik helyen áll Európában.

Újra páros belépőket sorsolunk ki!

Töltsd ki kvízünket és nyerj páros belépőt az FTC-Rail Cargo Hungaria - Brest Bajnokok Ligája-meccsre.

A Brest ellen is apróságok dönthetnek a sikerről

Női kézilabdacsapatunk szombaton délután a francia bajnok, öt olimpiai aranyérmessel kiálló Brestet fogadja.

Eldőlt! Ő lövi a legnagyobb bombákat női kéziseinknél

Utánajártunk, kinek a legerősebb a lövése a Fradiban! Női kéziseinkkel kezdődik az új sorozat! - VIDEÓ

Váratlanul nehéz lett, de megszereztük a két pontot

Negyvenöt percen át szenvedtünk a Dunaújváros ellen, de a végén helyén volt a szívünk.

A „krimi” után jól jönne egy magabiztos siker

A Dunaújváros otthonában szerdán este a győzelem reményében lép pályára női kézilabdacsapatunk.