Július 16-án nyílt edzéssel és szurkolói ankéttal egybekötött programsorozat keretében elkezdődött a 2019/2020-as kézilabda idényekre szóló bérletek értékesítése. Örömmel konstatálhattuk, hogy már jóval a pénztár megnyitása előtt az Elek Gyula Aréna aulájában sorakoztak az érdeklődők, a nap végéig pedig összesen több százan biztosították helyüket a szezon összes hazai mérkőzésére.
Maradtak azonban még üres székek, illetve az előző évi bérleteseinket is arra biztatjuk, hogy hosszabbítsák meg helyeiket – erre július 31-ig van lehetőségük.
Bérletet kiváltani, illetve hosszabbítani a következő időpontokban lehet:
- 2019. július 25. 15-18 óra között az Elek Gyula Arénában,
- 2019. július 31. 15-18 óra között az Elek Gyula Arénába (eddig őrizzük meg az előző évi bérletes helyeket),
- 2019. augusztus 1. 15-17 óra között az Elek Gyula Arénában.
A bérletárak:
- Női kézilabdacsapatunk bajnoki mérkőzéseire szóló ülő bérlet: 28 000 forint.
- Női kézilabdacsapatunk bajnoki mérkőzéseire szóló álló bérlet: 21 000 forint.
- Férfi kézilabdacsapatunk bajnoki mérkőzéseire szóló ülő bérlet: 24 000 forint.
- Férfi kézilabdacsapatunk bajnoki mérkőzéseire szóló álló bérlet: 17 000 forint.
- Női és férfi kézilabdacsapatunk bajnoki mérkőzéseire szóló kombinált ülő bérlet: 39 000 forint.
- Női és férfi kézilabdacsapatunk bajnoki mérkőzéseire szóló kombinált álló bérlet: 31 000 forint.
A bérletes szurkolóink bizalmát a kedvezőbb jegyárak mellett további kedvezményekkel köszönjük meg:
- A nemzetközi kupamérkőzésekre szóló jegyeknél elővásárlási jogot adunk valamennyi bérletesünknek (egy jegyre bérletenként!).
- Az ülő bérletet kiváltó szurkolóink székeit névtáblával látjuk el.
- Egyedi, limitált kiadású szurkolói pólót adunk ajándékba.
Nagyon megszenvedett Japánnal a magyar női kézilabda-válogatott, de felállt hatgólos hátrányból.
Újabb lépést tett a legjobb nyolc felé a női kézilabda-válogatott a világbajnokságon.
Váltson belépőt már most! Három hazai csoportmérkőzést játszik még az idényben női kézilabdacsapatunk.
Legyőzte Svájcot, vagyis hibátlan mérleggel jutott a magyar női kézilabda-válogatott a középdöntőbe.
A magyar női kézilabda-válogatott érvényesítette a papírformát a nála jóval alacsonyabb szintű rivális ellen.
Döcögős start után Márton Gréta hét góljával győzte le Szenegált a női kéziválogatott a világbajnokságon.
Női kézilabdacsapatunk kapusa sokkal jobban érzi magát a beavatkozás után, és alig várja a visszatérést.
A ferencvárosi játékosok miatt is érdemes követni a december közepéig tartó női kézilabda-világbajnokságot.