Augusztus 22-én a következő fázisába fordul a kézilabda-mérkőzésekre szóló belépők értékesítése. Az elmúlt hetekben többszázan éltek a bajnoki és a Bajnokok Ligája-meccsek esetében is a kedvezményes árú bérlet vásárlás lehetőségével, és bár ilyen – a bajnokiknál a teljes idényre, a BL-nél a teljes csoportkörre érvényes – belépőt továbbra is lehet venni, elkezdődik az adott meccsre szóló jegyek értékesítése is.
Szurkolóink csütörtök délutántól, 15 órától a férfi Európa-liga csoportkörbe jutásról döntő FTC-Green Collect – Bjerringrbo-Silkeborg összecsapásra, a lányok első bajnokijára (FTC-Rail Cargo Hungaria – Moyra-Budaörs Handball), valamint a 2024-ben esedékes Bajnokok Ligája-csoportmeccsekre válthatnak jegyet (az időpontokról ITT tájékozódhat). Felhívjuk rá a figyelmet, hogy számos kedvezmény érvényesíthető: a női és kombinált bajnoki bérletesek nemcsak a BL-mérkőzésekre, hanem ezúttal a fiúk El-ütközetére is olcsóbban vásárolhatnak, de utóbbi találkozóra természetesen a férfi bérleteseknek is jár a kedvezmény.
A jegyet vásárolni lehet online a meccsjegy.fradi.hu-n, de akár személyesen is, és ezen a héten kivételesen csütörtökön, tehát augusztus 22-én 16 és 19 óra között tart nyitva a pénztár. A jegy és bérletárakról ITT talál részleteket.
Női kézilabdacsapatunk Esztergom elleni győzelmét nyolcgólos beállónk értékelte.
Női kézilabdacsapatunk három góllal múlta felül felkészülési mérkőzésen a MOL Esztergomot.
Új irányítónk már az első felkészülési meccsen megérezte, hogy az emberek mennyire szeretik a csapatot.
Női kézilabdacsapatunk egykori klasszisa is bekerülhet a sportág hazai Hírességek Csarnokába.
A szurkolók szerda estig két korábbi kézilabdázónkra, Pádár Ildikóra és Szilágyi Istvánra is szavazhatnak.
Női kézilabdacsapatunk a felkészülés ezen szakaszában összeszokottabb DVSC-vel meccselt a Népligetben.
Ezúttal is megéri csoportkör bérletet váltani női kézilabdacsapatunk Bajnokok Ligája-mérkőzéseire.
Augusztus 30-án, Székesfehérváron rendezik a női és férfi kézilabda Szuperkupát.