Március 30-án, hétfőn nyereményjátékot indítunk!
Szurkolóink megszokhatták, hogy minden mérkőzést követően számos fényképpel igyekszünk megmutatni nekik a legjobb pillanatokat. A mostani időszakban sem szeretnénk, hogy fotók nélkül maradjanak a kézilabda rajongók, ám ezúttal egy kis csavarral tesszük közzé a képeket. A főszereplőket ugyanis rendre letakarjuk, és ezzel együtt játékra invitáljuk a szurkolókat!
Március 30. és áprils 3. között naponta egy-egy ilyen fotót teszünk közzé, játszani a FTC Kézilabda Facebook- és Instagram-oldalon lehet, mindkét platformon hozzászólásban várjuk a tippeket arról, hogy kit takartunk el az adott fotón. A tippeket 10 és 17 óra között fogadjuk, a 17 óra után beérkező tippeket nem tudjuk figyelembe venni, hiszen ekkor már közzétesszük a megoldást is. A nyereményjátékba azok kerülnek be, akik az öt nap során legalább háromszor helyesen tippelnek – figyelem: az Instagramon és a Facebookon két külön játék zajlik majd, csupán a feltételek azonosak, vagyis a tippeket külön kezeljük. A Facebookon vagy az Instagramon kommentelő és a nyereményjátékba bekerülő szurkolóink között április 4-én, szombaton egyaránt 2-2, a játékszabályzatban foglaltaknak megfelelő győztest sorsolunk ki. A győztesek a női kézilabdacsapatunk Friss élelmiszerpartnerének, a Lidl felajánlásának köszönhetően 5000 forint értékű, a Lidl bármely magyarországi üzletében beváltható vásárlási utalványt nyernek.
Kövessék az oldalainkat, figyeljék a képeket és tippeljenek – sok sikert kívánunk!
Az FTC Kézilabda Facebook-oldal ITT, az FTC_Kézilabda Instagram-oldal pedig ITT érhető el.
További részletek a játékszabályzatból és az adatkezelési tájékoztató ITT érhető el.
Női kézilabdacsapatunk a 2026/2027-es idényben is a Bajnokok Ligájában versenyezhet.
Női kézilabdacsapatunk dán átlövője a szezon elején kezdett magyarul tanulni, most megmutatta, hol tart.
Angela Malesteinre, Darja Dmitrijevára és Emily Vogelre is lehet voksolni az EHF szezon végi szavazásán.
Női kéziseink a nyáron találkoznak az Esztergommal és a DVSC-vel, de mérkőzhetnek a friss BL-győztessel is.
Női kézilabdacsapatunk tagjait a nyári szünet előtt faggattuk arról, hogy hova utaznak a pihenő alatt.
Az Európai Kézilabda Szövetség közzétette, hogy mely csapatok neveztek a 2026/2027-es Bajnokok Ligájába.
Az évad vége után megnéztük azt is, hogy ki töltötte a legtöbb időt a pályán és ki lőtte a legtöbb gólt.
A klubunkkal bajnok német kézilabdázó váratlan választ adott, amikor a visszatéréséről kérdeztük.