Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a 2020/2021-es szezonra szóló bajnoki bérletek értékesítését szeptember 2-án indítjuk. A 2020/2021-es idény bérleteinek ára megegyezik az előző évi bérletárakkal. A 2019/2020-as szezonra szóló bérletes helyeket az első hazai bajnoki mérkőzésünket megelőző napig tartjuk fent – vagyis, amennyiben szeptember 5-én a Vác elleni bajnokit megrendezhetjük, úgy szeptember 4-ig van lehetőség megújítani a tavalyi helyeket, a meccs napján már nem élveznek védettséget a helyek.
Bérletet megújítani vagy kiváltani először szeptember 2-án, szerdán, 15-18 óra között lehet az Elek Gyula Arénában.
Ezt követően a hazai meccsnapokon a mérkőzést megelőző négy órában lehet bérletet kiváltani.
Női kézilabdacsapatunk bajnoki mérkőzéseire szóló ülő bérlet: 28 000 forint.
Női kézilabdacsapatunk bajnoki mérkőzéseire szóló álló bérlet: 21 000 forint.
Férfi kézilabdacsapatunk bajnoki mérkőzéseire szóló ülő bérlet: 24 000 forint.
Férfi kézilabdacsapatunk bajnoki mérkőzéseire szóló álló bérlet: 17 000 forint.
Női és férfi kézilabdacsapatunk bajnoki mérkőzéseire szóló kombinált ülő bérlet: 39 000 forint.
Női és férfi kézilabdacsapatunk bajnoki mérkőzéseire szóló kombinált álló bérlet: 31 000 forint.
- A nemzetközi kupamérkőzésekre szóló jegyeknél elővásárlási jogot adunk valamennyi bérletesünknek (egy jegyre bérletenként!).
- Az ülő bérletet kiváltó szurkolóink székeit névtáblával látjuk el.
- Egyedi, limitált kiadású nyakba akasztót és bérlettartót adunk ajándékba.
Péntek délelőtt elkészítették a 2026/27-es női kézilabda Bajnokok Ligája csoportbeosztását.
Női kézilabdacsapatunk a 2026/2027-es idénytől kezdve FTC-Toyota Kovács néven szerepel.
A szerdán kezdődő tornán Balázs Bítia, Szeibert Anna, Szilágyi Diána és Táder Luca is pályára léphet.
Női kézilabdacsapatunk a 2026/2027-es idényben is a Bajnokok Ligájában versenyezhet.
Női kézilabdacsapatunk dán átlövője a szezon elején kezdett magyarul tanulni, most megmutatta, hol tart.
Angela Malesteinre, Darja Dmitrijevára és Emily Vogelre is lehet voksolni az EHF szezon végi szavazásán.
Női kéziseink a nyáron találkoznak az Esztergommal és a DVSC-vel, de mérkőzhetnek a friss BL-győztessel is.
Női kézilabdacsapatunk tagjait a nyári szünet előtt faggattuk arról, hogy hova utaznak a pihenő alatt.