Női kézilabdacsapatunk december 4-én Bukarestben lép pályára a CSM ellen. A hazai klub – meglehetősen későn megküldött – tájékoztatása szerint a vendégszektorba online nem lehet jegyet vásárolni, hanem csak a helyszínen, a mérkőzés előtt lesz rá lehetőség. Aki esetleg már megvásárolta a mérkőzésre szóló jegyét online, annak nem kell újra vennie, az ígéret szerint azokkal a belépőkkel be lehet majd menni a vendégszektorba.
A jegyeket kizárólag készpénzzel, a helyi pénznemben, lejben lehet fizetni, áruk egységesen 30 lej (~2500 forint).
Kérjük szurkolóinkat, hogy aki tervezi az utazást, az e-mailben jelezze nekünk az adam.schleinig@fradi.hu címen, hogy a helyszínen a várható létszámnak megfelelően készülhessenek. Kérjük, akik csoportosan utaznak, azok közül egy résztvevő írjon üzenetet a csoport létszámának megadásával együtt.
Tájékoztatjuk egyúttal szurkolóinkat, hogy a karácsonyig előttünk álló hazai mérkőzésekre a Győr elleni meccset leszámítva továbbra is elérhető az online jegyértékesítő felület ITT. A Győri ETO elleni bajnokira már csak álló-, valamint VIP-belépőket lehet vásárolni - igény esetén, kérjük, írjon üzenetet az adam.schleinig@fradi.hu címre.
A mérkőzések menetrendje ITT található.
Március 18-án, szerdán 19:30-kor fogadjuk az ETO-t bajnoki rangadón az Elek Gyula Arénában.
Női kézilabdacsapatunk március 18-án fogadja legnagyobb hazai riválisát, míg tíz nappal később a Dortmundot.
Csak a mérkőzés legvégén engedett ki csapatunk, egyébként végig magabiztosan kézilabdázott a Vác ellen.
Női kézilabdacsapatunk az Odense elleni győzelem után kapott némi pihenőt, de szombaton már bajnokit játszik.
Női kézilabdacsapatunk következő két mérkőzésére gyűjtöttük össze a jegyinformációkat.
Női kézilabdacsapatunk sikerrel vette a Bajnokok Ligája első szakaszát; lássuk, mit mutatnak a számok!
Az Odense elleni mérkőzés legjobbjának választott kézilabdázónk beszélt a rangadóról és a csoportkörről is.
A Bajnokok Ligája B csoportjában harmadikként záró csapatunk az A csoport hatodikjával találkozik.