2019. szeptember 10.
Itt nézheti vissza a Fradi-Debrecen meccset
Női kézilabdacsapatunk a DVSC ellen játszott idegőrlő mérkőzést - a vége 30-30-as döntetlen lett.

Női kézilabdacsapatunk a kilencedik fordulóból előrehozott mérkőzésen fogadta a DVSC csapatát - a meccset élőben közvetítettük a Fradi Média Youtube-csatornáján.

A mérkőzést felvezető interjút itt hallgathatják meg:

NŐI KÉZILABDA NB I
9. FORDULÓ
FTC-RAIL CARGO HUNGARIA–DVSC SCHAEFFLER 30–30 (15–13)
Elek Gyula Aréna, 1000 néző. V: Bacs, Bóna
FTC: Bíró B. – Lukács V. 4, Klujber 11 (6), Kovacsics 5, Snelder, Háfra N. 4, Schatzl Nadine 4.
Csere: Pásztor N., Bánfai, Christensen 1, Klivinyi 1, Mészáros R.
Edző: Elek Gábor
DEBRECEN: Triffa – Varsányi, Kovács Anna 3, Deszpotovics 6, Tóvizi 2, Bulath 7 (1), Vantara-Kelemen 3.
Csere: Szabó D., Oguntoye (kapusok), Vámos P. 4, Bordás 1, Karnik Sz., Arany 2, Petrus, Karsten 2. Edző: Köstner Vilmos
Az eredmény alakulása. 10. perc: 5–3. 15. p.: 8–5. 24. p.: 11–9. 32. p.: 15–16. 38. p.: 19–18. 49. p.: 23–23. 53. p.: 24–25
Kiállítások: 12, ill. 12 perc
Hétméteresek: 6/6, ill. 2/1
MESTERMÉRLEG
Elek Gábor: – Csak magunknak köszönhetjük ezt a pontvesztést, nagyon csalódottak vagyunk. Elismerésem a Debrecennek, rászolgált a döntetlenre.
Köstner Vilmos: – Nagyon jó meccset játszottunk, letelt a hét szűk esztendő, pontot szereztünk az FTC otthonában. Kiváló teljesítményt nyújtott a csapat, mindenkinek példás volt a hozzáállása.

Ahogy vártuk, meg kellett küzdeni a két váci pontért

A második félidőben mindent megpróbált a Vác, de álltuk a sarat és újabb két ponttal gazdagodtunk.

Nehéz meccsre számíthatunk a Vác otthonában

Női kéziseink következő ellenfele az utolsó percekig kiélezett csatát vívott a Győr ellen a múlt hét végén.

Megvan az Esbjerg elleni negyeddöntő időpontja

Tavaly a BL-elődöntőben, ezúttal egy körrel korábban találkozik női kézilabdacsapatunk az Esbjerggel.

„Megmutattuk, mennyire akartuk ezt a negyeddöntőt!”

Vezetőedzőnk szerint Angela Malestein világklasszis produkciót nyújtott női kéziseink bresti visszavágóján.

Fordítottunk Franciaországban, továbbjutottunk a BL-ben

Valóban volt még tartalék a csapatban, fordítottunk a Brest ellen és bejutottunk a legjobb nyolc közé!

Nehezebb a helyzet, mint egy hete, de nem lehetetlen

Kétgólos hátrányt kellene ledolgoznia női kéziseinknek a legjobb nyolc közé jutáshoz.

Megvan a női válogatott kerete az olimpiai selejtezőre

A magyar női kézilabda-válogatott előbb EHF Euro Cup mérkőzéseken, majd olimpiai selejtezőn lép pályára.

Közte húsz az MTK ellen - látványos játékkal nyertünk

Női kézilabdacsapatunk már a mérkőzés elején eldöntötte a két pont sorsát, fiataljaink is jól teljesítettek.