2020. július 12.
Nyílt edzéseken láthatják a csapatot
Női kézilabdacsapatunk két edzését is élőben nézhetik szurkolóink - előbb online, majd személyesen.

Amint arról beszámoltunk, női kézilabdacsapatunk belecsapott a felkészülésbe a 2020/2021-es szezonra, miután valamennyi játékosunknak és a stáb tagjainak is negatív lett a koronavírus-tesztje. Megszokhatták már szurkolóink, hogy a nyári időszakban nyílt edzésen kínálunk nekik lehetőséget először arra, hogy az új csapatot, az újonnan igazolt kézilabdázókat megismerjék, s ez most is ekképp lesz, még ha ezúttal ez szigorú szabályok mellett is valósulhat csak meg.

„Nap mint nap tapasztaljuk és érezzük szurkolóink támogatását, illetve, hogy óriási az érdeklődés a jelentősen átalakuló együttesünk iránt, de a csapat zökkenőmentes felkészülése, valamint a veszélyt magában hordozó találkozások minimalizálása érdekében az edzésekre szigorúan zárt ajtók mögött kerül sor – mondta a szakosztály ügyvezető igazgatója, Bognár László. – Ennek ellenére szeretnénk, hogy a szurkolók láthassák a csapatot, ezért a felkészülési időszakban kétszer nyílt edzést tartunk. Előbb online, a Facebook-oldalunkon keresztül lehet követni a lányok edzését, majd a terveink szerint augusztusban, szigorú szabályok betartása mellett az Elek Gyula Arénába várjuk az érdeklődőket. Bízunk benne, hogy a körülmények lehetővé teszik majd, hogy a szurkolók a lelátóról figyelhessék a játékosokat.”

Az online közvetített edzés 2020. július 15-én, szerdán 14:30-tól lesz követhető az FTC Kézilabda Facebook-oldalon, az augusztusi nyílt edzés időpontjáról pedig később adunk tájékoztatást. A következő szezonra szóló bérletek értékesítése várhatóan az augusztusi nyílt edzés napján kezdődik.

„A célunk, hogy az új idény első tétmérkőzésén szurkolóinkkal közösen, a kihívásokra maximálisan felkészülve harcolhassunk a Ferencváros sikeréért!” – zárta mondandóját a sportvezető.

Cikkajánló

Négy játékosunk is Kínában várja az U20-as vb startját

A szerdán kezdődő tornán Balázs Bítia, Szeibert Anna, Szilágyi Diána és Táder Luca is pályára léphet.

Jóváhagyta az EHF a szabadkártya kérelmünket a BL-re

Női kézilabdacsapatunk a 2026/2027-es idényben is a Bajnokok Ligájában versenyezhet.

Először hallhattuk magyarul Mette Tranborgot

Női kézilabdacsapatunk dán átlövője a szezon elején kezdett magyarul tanulni, most megmutatta, hol tart.

Három játékosunk is jelölt az év csapatába az EHF-nél

Angela Malesteinre, Darja Dmitrijevára és Emily Vogelre is lehet voksolni az EHF szezon végi szavazásán.

Augusztusban franciaországi tornára utazik a csapat

Női kéziseink a nyáron találkoznak az Esztergommal és a DVSC-vel, de mérkőzhetnek a friss BL-győztessel is.

Balaton, Szantorini, Kína - itt nyaralnak játékosaink

Női kézilabdacsapatunk tagjait a nyári szünet előtt faggattuk arról, hogy hova utaznak a pihenő alatt.

Szabadkártyát igényeltünk a Bajnokok Ligájára

Az Európai Kézilabda Szövetség közzétette, hogy mely csapatok neveztek a 2026/2027-es Bajnokok Ligájába.

Ez az idény a statisztikák alapján is Simon Petráé volt

Az évad vége után megnéztük azt is, hogy ki töltötte a legtöbb időt a pályán és ki lőtte a legtöbb gólt.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin