2025. január 9.
Örömhír: Böde-Bíró Blanka gyermeket vár
A Ferencváros női kézilabdacsapatának kapitánya első gyermekét hordja szíve alatt.

Böde-Bíró Blanka 2016 óta szolgálja a Ferencvárost, azóta női kézilabdacsapatunk és a magyar válogatott csapatkapitányává, valamint számos mérkőzésen nyújtott világklasszis teljesítményének köszönhetően szurkolók egyik kedvencévé vált. A közeljövőben azonban csak a pályán kívülről segítheti a társakat, hiszen tájékoztatta klubunk vezetését, hogy gyermeket vár.

– Fantasztikus érzés, nagyon boldogok vagyunk, hogy gyermekünk lesz – mondta Böde-Bíró Blanka, aki 2023 nyarán házasodott össze labdarúgócsapatunk korábbi kapitányával, Böde Dániellel. – Ameddig az orvosok tanácsolják, addig könnyítetten edzem, tornázom, mert szeretek a csapattal, a lányokkal lenni, illetve később is igyekszem segíteni a mindenben, de egy ideig csak a pályán kívülről. Hálás vagyok a klubnak, a vezetőknek mindazért a támogatásért, amelyet kaptam azóta is, hogy a terveimről tájékoztattam őket. Nagyon várom az előttem álló időszakot, szeretném a lehető legtöbb pillanatát élvezni, miközben szurkolok majd a csapatnak, hogy elérje a kitűzött célokat.

Blankának és családjának szívből gratulálunk és jó egészséget kívánunk!

Cikkajánló

Alicia Stolle nagy hírrel szolgált a Fradi-drukkereknek

A klubunkkal bajnok német kézilabdázó váratlan választ adott, amikor a visszatéréséről kérdeztük.

Emléktáblát kapott a Fradi örökös bajnok kézilabdázója

Csajbókné Németh Erzsébet tiszteletére a Kertvárosi Olimpikonok Parkjában helyeztek el emléktáblát.

„Azokkal szeretek dolgozni, akik érzik a felelősséget”

Női kézilabdacsapatunk vezetőedzője őszintén értékelte a Ferencvárosnál töltött első idényét.

Könnyek és nevetés - ilyen volt női kéziseink évzárója!

Dragana Cvijics nem bírta sírás nélkül, de a bakiparádét már ő sem bírta nevetés nélkül - VIDEÓ!

Cvijics-gól és fölényes győzelem zárta az évet

Női kézilabdázóink szezonzáró mérkőzésének utolsó gólját a pályafutását befejező Dragana Cvijics lőtte.

Dragana Cvijics: A Ferencváros a második otthonom marad

Visszavonuló beállónk érzelmesen beszélt a klubról, a pályafutásáról és a jövőbeli terveit is vázolta.

Az idényzáró után a pályára engedjük a szurkolókat

Női kézilabdacsapatunk vasárnap este a Szombathelyi KKA ellen zárja a 2025/2026-os évadot.

Könnyed győzelmet arattunk a NEKA ellen

Női kézilabdacsapatunk a várakozásoknak megfelelő különbséggel nyerte meg a NEKA elleni mérkőzést.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin