Böde-Bíró Blanka 2016 óta szolgálja a Ferencvárost, azóta női kézilabdacsapatunk és a magyar válogatott csapatkapitányává, valamint számos mérkőzésen nyújtott világklasszis teljesítményének köszönhetően szurkolók egyik kedvencévé vált. A közeljövőben azonban csak a pályán kívülről segítheti a társakat, hiszen tájékoztatta klubunk vezetését, hogy gyermeket vár.
– Fantasztikus érzés, nagyon boldogok vagyunk, hogy gyermekünk lesz – mondta Böde-Bíró Blanka, aki 2023 nyarán házasodott össze labdarúgócsapatunk korábbi kapitányával, Böde Dániellel. – Ameddig az orvosok tanácsolják, addig könnyítetten edzem, tornázom, mert szeretek a csapattal, a lányokkal lenni, illetve később is igyekszem segíteni a mindenben, de egy ideig csak a pályán kívülről. Hálás vagyok a klubnak, a vezetőknek mindazért a támogatásért, amelyet kaptam azóta is, hogy a terveimről tájékoztattam őket. Nagyon várom az előttem álló időszakot, szeretném a lehető legtöbb pillanatát élvezni, miközben szurkolok majd a csapatnak, hogy elérje a kitűzött célokat.
Blankának és családjának szívből gratulálunk és jó egészséget kívánunk!
A klubunkkal bajnok német kézilabdázó váratlan választ adott, amikor a visszatéréséről kérdeztük.
Csajbókné Németh Erzsébet tiszteletére a Kertvárosi Olimpikonok Parkjában helyeztek el emléktáblát.
Női kézilabdacsapatunk vezetőedzője őszintén értékelte a Ferencvárosnál töltött első idényét.
Dragana Cvijics nem bírta sírás nélkül, de a bakiparádét már ő sem bírta nevetés nélkül - VIDEÓ!
Női kézilabdázóink szezonzáró mérkőzésének utolsó gólját a pályafutását befejező Dragana Cvijics lőtte.
Visszavonuló beállónk érzelmesen beszélt a klubról, a pályafutásáról és a jövőbeli terveit is vázolta.
Női kézilabdacsapatunk vasárnap este a Szombathelyi KKA ellen zárja a 2025/2026-os évadot.
Női kézilabdacsapatunk a várakozásoknak megfelelő különbséggel nyerte meg a NEKA elleni mérkőzést.