Az elmúlt évtizedekben többször fordult elő az Imre-házaspárral, vagyis Imre Gézával és Kökény Beával, hogy egy ország szurkolt nekik olimpiákon, világversenyeken. Az utóbbi időben azonban fordult a kocka, a büszke szülők immáron a lelátóról, közösen drukkolnak gyermekeiknek, az egyaránt a Fradiban és a korosztályos válogatottakban kézilabdázó Imre Szofinak és Bencének. A Fradi TV nézői nemrég már láthattak egy riportot, amiben Bence és anyukája meséltek Szofi NB I-es debütálása kapcsán a rendkívül sportos család mindennapjairól, most pedig maga Szofi is csatlakozott hozzájuk, hiszen újra volt miről mesélni. A gyerekek ugyanis junior vb-ezüsttel, illetve hibátlan mérleggel kiharcolt U19-es arannyal tértek haza Németországból, illetve Romániából az elmúlt hetekben.
A sors érdekessége, hogy a gyerekek megszerzett érmei anyukájuk éremgyűjteményéhez igazodnak, hiszen Kökény Beának van világbajnoki ezüstje és Európa-bajnoki aranyérme is, amit ráadásul Romániában nyert. És ahogy arra számítani lehetett, természetesen Szofiék és Bencéék szereplését a szülők is szorosan nyomon követték, a gyerekek pedig, ha szakmai tanácsért nem is hozzájuk fordulnak, de természetesen nagyon örültek a szülői támogatásnak. Hogy miben testesül meg ez a támogatás, és a két testvér hogyan szurkolt egymásnak, kiderül az alábbi videóból!
Péntek délelőtt elkészítették a 2026/27-es női kézilabda Bajnokok Ligája csoportbeosztását.
Női kézilabdacsapatunk a 2026/2027-es idénytől kezdve FTC-Toyota Kovács néven szerepel.
A szerdán kezdődő tornán Balázs Bítia, Szeibert Anna, Szilágyi Diána és Táder Luca is pályára léphet.
Női kézilabdacsapatunk a 2026/2027-es idényben is a Bajnokok Ligájában versenyezhet.
Női kézilabdacsapatunk dán átlövője a szezon elején kezdett magyarul tanulni, most megmutatta, hol tart.
Angela Malesteinre, Darja Dmitrijevára és Emily Vogelre is lehet voksolni az EHF szezon végi szavazásán.
Női kéziseink a nyáron találkoznak az Esztergommal és a DVSC-vel, de mérkőzhetnek a friss BL-győztessel is.
Női kézilabdacsapatunk tagjait a nyári szünet előtt faggattuk arról, hogy hova utaznak a pihenő alatt.