2025. december 2.
Tavasszal dől el minden – jegyek a BL-meccsekre
Váltson belépőt már most! Három hazai csoportmérkőzést játszik még az idényben női kézilabdacsapatunk.

Női kézilabdacsapatunk a Brest elleni bravúros fordítás után a csoportja harmadik helyről várja a Bajnokok Ligája januári folytatását. A sorozat első szakaszában még három hazai mérkőzés vár a lányokra: előbb a HC Podravka ellen játszanak január 18-án, majd következik a Krim OTP Group Mercator elleni összecsapás január 24-én, végül a sokak által várt rangadó a CSM Bucuresti ellen február 14-én.

A három említett találkozóra elindult a jegyértékesítés, és lehetőség van ezúttal is kedvezményes árú „tavaszi” bérlet vásárlására is. Ez utóbbi nemcsak a kedvezőbb ár miatt éri meg, hanem ugyanúgy, mint a teljes csoportkörre szóló bérletekkel, ezekkel is elővásárlásra lesz lehetőség az egyenes kieséses szakaszban rendezett mérkőzésekre.

Emlékeztetőül felhívjuk szurkolóink figyelmét, hogy a jegyvásárláshoz és a sportcsarnokba való belépéshez Fradi szurkolói kártyára van szükség. Jegyet váltani a szokott módokon és helyeken lehet – vagyis személyesen hétfőnként (kivéve december 15-én és 22-én) a kézilabda jegypénztárban 15:30 és 18 óra között, hazai meccsnapokon a kezdést megelőző két órában, valamint online a meccsjegy.fradi.hu-n.

NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
B-csoport

10. forduló
2026. január 18., 16:00

FTC-Rail Cargo Hungaria - Ikast Handbold

11. forduló
2026. január 24., 16:00

FTC-Rail Cargo Hungaria - Krim OTP Group Mercator

13. forduló
2026. február 14., 16:00

FTC-Rail Cargo Hungaria - CSM Bucuresti

 

Cikkajánló

Megvannak az időpontok a BL-negyeddöntőre!

Április 19-én vasárnap játsszuk a Metz elleni párharc első felvonását az Érd Arénában.

„Nem voltam a legtehetségesebb, de nagyon küzdöttem”

Korábbi kapusunk, Szikora Melinda, az FTC ellen zárta nemzetközi klubkarrierjét. A BL-meccs után kérdeztük.

Nem adta olcsón a bőrét a Borussia, de továbbjutottunk

Női kézilabdacsapatunk tartalékos kerettel fogadta a Dortmundot, de így is ott van a legjobb nyolc között.

A cél a legjobb nyolc, hatgólos előnyről indulunk

Női kézilabdacsapatunk szombaton 16 órakor fogadja az Érd Arénában a BV Borussia Dortmundot.

Klujber 300: "Úristen, már? Ez nem létezik!"

Világklasszis kézilabdázónk a mérföldkőről, a testvéri szeretetről és a terveiről is mesélt - EXKLUZÍV RIPORT!

Négy játékosunk az áprilisi válogatott keretben

A női kézilabda-válogatott legközelebb a törökökkel és a csehekkel találkozik az EHF Euro Cupban.

Jegyvásárlás a Magyar Kupa négyes döntőjére

Elsősorban azoknak éri meg az elővételes jegyvásárlás, akik ülőhelyről szeretnének szurkolni.

A fiatalokra építve szereztünk két bajnoki pontot

Magabiztosan, de energiatakarékosan 38-26-ra nyerte meg női kézilabdacsapatunk a kozármislenyi bajnokiját.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin