2019. július 14.
Váltson bérletet játékosainktól!
Kedden délután női kézilabdacsapatunk tagjai segítenek a bérletek kiváltásában a nyílt edzés előtt.

Tartalmas délutánja lesz kedden női kézilabdacsapatunknak, és ugyanilyen tartalmas lehet a szurkolóinknak is. Elvégre 16 órától nyílt edzést tartunk az Elek Gyula Arénában, itt minden érdeklődő megtekintheti, miként dolgoznak a lányok. A foglalkozást követően szurkolói ankétra kerül sor, ahol az egész csapat, illetve a szakosztály vezetése is jelen lesz, szurkolóink pedig szabadon kérdezhetnek majd. Ugyanezen a napon kezdődik a bérletek értékesítése is: 14 órától lesz lehetőség a női és a férfi kézilabdacsapatunk bajnoki mérkőzéseire bérletek vásárlására, 15:00 és 15:45 között pedig női kézilabdacsapatunk sztárjai segítenek mindebben. A nyílt edzésekre a belépés díjtalan, helyfoglalás érkezési sorrendben történik.

A tervezett program 2019. július 16-án, kedden:
14:00 – 18:00 Bérletértékesítés
14:30 Férfi kézilabdacsapatunk nyílt edzése
15:00 – 15:45 Női kézilabdázóink részvétele a bérletek értékesítésében
16:00 Női kézilabdacsapatunk nyílt edzése
~ 17:50 Szurkolói ankét

A bérletárak:

Női kézilabdacsapatunk bajnoki mérkőzéseire szóló ülő bérlet: 28 000 forint.
Női kézilabdacsapatunk bajnoki mérkőzéseire szóló álló bérlet: 21 000 forint.
Férfi kézilabdacsapatunk bajnoki mérkőzéseire szóló ülő bérlet: 24 000 forint.
Férfi kézilabdacsapatunk bajnoki mérkőzéseire szóló álló bérlet: 17 000 forint.
Női és férfi kézilabdacsapatunk bajnoki mérkőzéseire szóló kombinált ülő bérlet: 39 000 forint.
Női és férfi kézilabdacsapatunk bajnoki mérkőzéseire szóló kombinált álló bérlet: 31 000 forint.

 

A bérletes szurkolóink bizalmát a kedvezőbb jegyárak mellett további kedvezményekkel köszönjük meg:

- A nemzetközi kupamérkőzésekre szóló jegyeknél elővásárlási jogot adunk valamennyi bérletesünknek (egy jegyre bérletenként!).
- Az ülő bérletet kiváltó szurkolóink székeit névtáblával látjuk el.
- Egyedi, limitált kiadású szurkolói pólót adunk ajándékba.
- 2019. július 16-án 13:30 és 14:20 között játékosaink árulják a bérleteket.

Az előző évi bérleteket 2019. július 31-ig lehet meghosszabbítani, ezt követően a korábbi helyeket nem tudjuk megtartani.

Cikkajánló

A dán bajnokkal és a Bukaresttel leszünk egy csoportban

Péntek délelőtt elkészítették a 2026/27-es női kézilabda Bajnokok Ligája csoportbeosztását.

Új korszak indul, változik női kézilabdacsapatunk neve

Női kézilabdacsapatunk a 2026/2027-es idénytől kezdve FTC-Toyota Kovács néven szerepel.

Négy játékosunk is Kínában várja az U20-as vb startját

A szerdán kezdődő tornán Balázs Bítia, Szeibert Anna, Szilágyi Diána és Táder Luca is pályára léphet.

Jóváhagyta az EHF a szabadkártya kérelmünket a BL-re

Női kézilabdacsapatunk a 2026/2027-es idényben is a Bajnokok Ligájában versenyezhet.

Először hallhattuk magyarul Mette Tranborgot

Női kézilabdacsapatunk dán átlövője a szezon elején kezdett magyarul tanulni, most megmutatta, hol tart.

Három játékosunk is jelölt az év csapatába az EHF-nél

Angela Malesteinre, Darja Dmitrijevára és Emily Vogelre is lehet voksolni az EHF szezon végi szavazásán.

Augusztusban franciaországi tornára utazik a csapat

Női kéziseink a nyáron találkoznak az Esztergommal és a DVSC-vel, de mérkőzhetnek a friss BL-győztessel is.

Balaton, Szantorini, Kína - itt nyaralnak játékosaink

Női kézilabdacsapatunk tagjait a nyári szünet előtt faggattuk arról, hogy hova utaznak a pihenő alatt.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin