2021. február 2.
A Fradi lett Az Év sportegyesülete - VIDEÓ!
Az FTC története során először nyerte meg a rangos elismerést.

A Sportegyesületek Országos Szövetsége minden évben rangsorolja a szövetséghez tartozó magyarországi sportegyesületeket. A Ferencvárosi Torna Club a férfi és női vízilabdázók, a rövidpályás gyorskorcsolyázók, valamint a birkózók Európa-bajnoki remeklésének köszönhetően története során először nyerte meg a rangos elismerést.

- Ez a bizonyítéka annak, hogy a multisport-egyesületek működnek, és a mi egyesületünk nem csak a labdarúgásban, hanem más sportágakban is nagyon sikeres tud lenni. Egy sportklubnak mindig szüksége van a sikerekre, a nagy ikonokra, a példaképekre, akiket a gyerekek követni tudnak mondta klubunk elnöke, Kubatov Gábor.

A díjat a Sportegyesületek Országos Szövetségének elnöke, Deutsch Tamás adta át.

- Az a szabály, hogy egy adott évben – január 1-je és december 31-e között – az olimpiai sportágak felnőtt Európa-bajnokságán, és a felnőttek világbajnokságán olimpiai versenyszámban, a sportolóik által elért sikerek alapján szereznek pontot az egyesületek, így a legtöbb pontot elért egyesület lesz a legeredményesebb.

A részleteket alábbi videónkban találja.

Cikkajánló

Botlatókövet adtak át klubunk hősének egykori lakásánál

Tóth Potya István a holokauszt alatt számos életet mentett meg, példaértékűen, hősiesen viselkedett.

Őket ünnepeljük ma

A Fradi-család három tagját köszöntjük december 6-án.

Rá emlékezünk ma

Korábbi labdarúgónkra emlékezünk december 6-án.

Fradi-termékek csütörtöktől a Pennyben

Keresse a Fradi-termékeket országszerte 227 üzletben!

Heti program

Ezen a héten is számos mérkőzésen szoríthatunk a Ferencvárosért.

Őket ünnepeljük ma

Kézilabdázót, vízilabdázót és labdarúgót is köszönthetünk december 5-én.

Rájuk emlékezünk ma

December 5-én egykori jégkorongozónkra és birkózónkra emlékezünk.

Őt ünnepeljük ma

Korábbi magyar bajnok labdarúgónk december 4-én ünnepli születésnapját.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin