2021. február 2.
A Fradi lett Az Év sportegyesülete - VIDEÓ!
Az FTC története során először nyerte meg a rangos elismerést.

A Sportegyesületek Országos Szövetsége minden évben rangsorolja a szövetséghez tartozó magyarországi sportegyesületeket. A Ferencvárosi Torna Club a férfi és női vízilabdázók, a rövidpályás gyorskorcsolyázók, valamint a birkózók Európa-bajnoki remeklésének köszönhetően története során először nyerte meg a rangos elismerést.

- Ez a bizonyítéka annak, hogy a multisport-egyesületek működnek, és a mi egyesületünk nem csak a labdarúgásban, hanem más sportágakban is nagyon sikeres tud lenni. Egy sportklubnak mindig szüksége van a sikerekre, a nagy ikonokra, a példaképekre, akiket a gyerekek követni tudnak mondta klubunk elnöke, Kubatov Gábor.

A díjat a Sportegyesületek Országos Szövetségének elnöke, Deutsch Tamás adta át.

- Az a szabály, hogy egy adott évben – január 1-je és december 31-e között – az olimpiai sportágak felnőtt Európa-bajnokságán, és a felnőttek világbajnokságán olimpiai versenyszámban, a sportolóik által elért sikerek alapján szereznek pontot az egyesületek, így a legtöbb pontot elért egyesület lesz a legeredményesebb.

A részleteket alábbi videónkban találja.

Cikkajánló

Akikre büszkék vagyunk!

A nyár az utánpótlás sikerekről is szól a Fradinál. Klubunk vezetése Európa-bajnok fiataljainkat díjazta.

Más néven folytathatják a futsalosok

Az FTC a jövőben nem biztosítja a névhasználatot a futsal csapatnak, amely más néven folytathatja szereplését.

Gyermekkereskedelem áldozatain segített az FTC

Az FTC a Hungary Helps Programmal közösen adományozott az afrikai gyermekek részére - VIDEÓ!

Videó: olimpia családi körben

Összesen 22 ferencvárosi sportoló képviseli majd hazánkat a tokiói olimpián.

Fradi TV: Fókuszban az olimpia!

Olimpiai eskütétel, Kozák Danuta, valamint az FTC-DAC előtt éneklő Nyerges Attila legújabb adásunkban!

Fogadalmat tettek olimpikonjaink

Letették olimpia esküjüket a Tokióba készülő magyar sportolók.

Öröm, szeretet és felelősség

Magazinunk főszerkesztőjével, Bánki Józseffel beszélgettünk a lapról, nemrég kapott díjáról és a fradizmusról.

Lezajlott az éves közgyűlés

A Ferencvárosi Torna Club az Elek Gyula Arénában tartotta meg évi rendes közgyűlését – VIDEÓ!

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin
close
Fradi most
Fradi most