2021. február 2.
A Fradi lett Az Év sportegyesülete - VIDEÓ!
Az FTC története során először nyerte meg a rangos elismerést.

A Sportegyesületek Országos Szövetsége minden évben rangsorolja a szövetséghez tartozó magyarországi sportegyesületeket. A Ferencvárosi Torna Club a férfi és női vízilabdázók, a rövidpályás gyorskorcsolyázók, valamint a birkózók Európa-bajnoki remeklésének köszönhetően története során először nyerte meg a rangos elismerést.

- Ez a bizonyítéka annak, hogy a multisport-egyesületek működnek, és a mi egyesületünk nem csak a labdarúgásban, hanem más sportágakban is nagyon sikeres tud lenni. Egy sportklubnak mindig szüksége van a sikerekre, a nagy ikonokra, a példaképekre, akiket a gyerekek követni tudnak mondta klubunk elnöke, Kubatov Gábor.

A díjat a Sportegyesületek Országos Szövetségének elnöke, Deutsch Tamás adta át.

- Az a szabály, hogy egy adott évben – január 1-je és december 31-e között – az olimpiai sportágak felnőtt Európa-bajnokságán, és a felnőttek világbajnokságán olimpiai versenyszámban, a sportolóik által elért sikerek alapján szereznek pontot az egyesületek, így a legtöbb pontot elért egyesület lesz a legeredményesebb.

A részleteket alábbi videónkban találja.

Cikkajánló

Könyv a Fradi újjászületéséről – már előrendelhető!

Az FTC klubelnökének új kötetét, az Új korszak – Az első tíz év című kiadványt akár aláírással is kérheti!

Isten éltesse a 122 éves FTC-t!

Május 3-án ünnepli fennállásának 122. esztendejét a Ferencvárosi Torna Club.

Oltás mindenkiért

A Liu-testvérek, Sigér Dávid, Szucsánszki Zita és Vogel Soma hívja fel a figyelmet az oltás fontosságára.

Elhunyt Pethő Zoltán, a Rudas-rend korelnöke

Az FTC Baráti Kör legidősebb tagja életének 95. évében hunyt el.

Dr. Springer Miklósra emlékezünk

1928. január 31-én született dr. Springer Miklós, az FTC alapító elnökének unokája, a klub elnökségi tagja.

A Groupamában jártak a Fradi fiatal bajnokai

Európa-bajnokainkat, Balázs Krisztiánt és Szemes Gergőt klubunk elnöke, Kubatov Gábor hívta meg.

Áldott karácsonyt kívánunk!

Minden kedves szurkolónknak áldott karácsonyi ünnepeket és békés új évet kívánunk!

Már 19 eljárás zajlik Fradi-védjegybitorlókkal szemben

A jogtalan védjegybitorlókkal szemben eddig 19 hatósági eljárást indítottunk és 30 felszólítást küldtünk ki.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok Viber Linkedin
close
Fradi most
Fradi most