2025. szeptember 15.
A Fradi Oslóban, hokisaink első lépései
A Fradi TV-ben női labdarúgóink és férfi hokicsapatunk, doktornő sprinterünk és remeklő pályakerékpárosaink.

Ha kedd, akkor Fradi TV! Aktuális adásunkat szeptember 16-án, kedden 17.30-kor tűzi műsorára az M4 Sport!

Történelmi találkozó
Női labdarúgócsapatunk a Valerenga ellen már a BL-főtábláért lépett pályára. Elkísértük Oslóba az együttest, és megnéztük, hogy készülnek legjobbjaink.

Az első lépések
Férfi jégkorongozóink elkezdték az ICEHL-sorozatot, helyt álltak a „Fillah” ellen, majd jöhetett az első bécsi túra. Megmutatjuk a találkozók legjobb pillanatait.

Húzos napok
Hármasugrónk, Kónya Enikő szöges cipőben és a fogorvosi rendelőben is otthon érzi magát. Meglátogattuk munkahelyén és sportolás közben is.

Két keréken
Olimpiai számban remekeltek, és magyar bajnoki címet ünnepeltek női pályakerékpárosaink. A Fradi TV stábjának azt is megmutatták, hogyan, és milyen kerékpárral lehet ilyen gyorsan száguldani.

Továbbá adásunk végén összefoglaljuk az elmúlt hét legfontosabb eseményeit, illetve nyereményjátékkal is készülünk.

Fradi TV – magazinműsor, M4 Sport – szeptember 16., kedd 17.30
Ismétlések:
szeptember 17., szerda 4.30, 7.30

A Fradi TV-t a FradiMédia készíti.

Cikkajánló

Őket ünnepeljük ma

A Fradi család két tagját köszönthetjük ezen a napon.

Rájuk emlékezünk ma

Három egykori kiválóságunkra emlékezünk december 19-én.

Utolsó útjára kísértünk egykori kézilabdázónkat

Csajbók Sándorné Németh Erzsébetet a magyarkeresztúri temetőben helyezték végső nyugalomra.

Őket ünnepeljük ma

A Fradi család öt tagját köszönthetjük a mai napon.

Rájuk emlékezünk ma

Három egykori kiválóságunkra emlékezünk december 18-án.

Gyászol Fradi család

Életének 78. évében elhunyt KEK-győztes kézilabdázónk, Zwick Andrásné Kuni Katalin.

Rá emlékezünk ma

Egykori vízilabdázónkra emlékezünk december 17-én.

Őket ünnepeljük ma

A Fradi család három tagját köszöntjük december 17-én.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin