2024. július 10.
A mezőtúri East Festen a Fradi Kamion
Július 17-e és 20-a között Mezőtúron csodálhatják meg drukkereink a Fradi Kamiont.

Július 17-e és július 20-a között a Mezőtúron megrendezésre kerülő East Festre látogat klubunk országjáró járműve, a Fradi Kamion, melyet a Városi Strandon tekinthetnek meg.

Július 17-én, szerdán 14.00-tól egészen 22.00-ig várjuk a szurkolókat, míg a rendezvény többi napján, csütörtöktől szombatig 13.00 és 22.00 között csodálhatják meg kamionunkat. A Fradi Kamionnál greenbox fotósátorral, csocsóval, mini pingponggal, teqballal, babzsákokkal, sörpadokkal várjuk a drukkereket, de megtekinthetik a Fradi Múzeum időszaki kiállítását, míg a Fradi Shop árusítópontjánál beszerezhetik kedvenc Fradi-terméküket, akár vadonatúj hazai, idegenbeli vagy harmadik számű Macron-mezünket is.

Klubunk országjáró járműve tekintélyt parancsoló méretekkel rendelkezik. A kamion 20 méter hosszú, 2,5 méter széles és 4,5 méter magas. A monstrum meghajtásáról egy bődületesen erős, 520 lóerős motor gondoskodik. A kamiont 600 négyzetméteren a Ferencváros színei, jelképei borítják kívül-belül.

Cikkajánló

Őket ünnepeljük ma

A Fradi-család négy tagját köszönthetjük ezen a napon.

Rá emlékezünk ma

Egykori labdarúgónkra, a Fradi első gólkirályára emlékezünk július 13-án.

Őket ünnepeljük ma

A Fradi-család két tagját köszönthetjük július 12-én.

Rájuk emlékezünk ma

Két egykori labdarúgónkra emlékezünk július 12-én.

Gyászol a Fradi-család: elhunyt Furulyás János

Életének 91. évében elhunyt az FTC egykori elnöke, Furulyás János.

Őket ünnepeljük ma

A Fradi-család három tagját köszönthetjük július 11-én.

Őket ünnepeljük ma

A Fradi-család két tagját köszönthetjük a mai napon.

Rájuk emlékezünk ma

Két egykori sportolónkra emlékezünk a mai napon.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin