2021. szeptember 22.
„A sok munka meghozta az eredményét”
Bemutatjuk Gátfalvi Bélát, a klubunk sportolóinak étvágyát csillapító Liget Étterem konyhafőnökét – VIDEÓ!

Hét évvel ezelőtt, a Ferencvárosi Torna Club elnökének, Kubatov Gábornak a felkérésére mondott igent a Liget Étterem felvirágoztatására Gátfalvi Béla, avagy ahogy a sporttelepen hívják, Béla séf. 2014 óta jelentős változások zajlottak le, az étterem kívül-belül megújult, valamint kibővült kellemes környezetet nyújtó helyiségekkel.


A kifőzde jellegű korábbi helyet felváltotta egy minden igényt kielégítő vendéglátóhely, ahol a sportolók és sportvezetők mellett a hozzátartozók és bárki, aki betér, boldogan időzhet. A Fradi TV bemutatja az átalakulást levezénylő konyhafőnököt, akiről kiderül, hogy kezdetben nem is erre a pályára készült, s hogy gyerekként maga is versenyzett a Népligetben, de az NB I-ben címvédő labdarúgócsapatunk tagjainak kedvenc ételeiről is szó lesz.

Cikkajánló

Őket ünnepeljük ma

A Fradi család öt tagját köszönthetjük június 22-én.

Rá emlékezünk ma

Egykori kiváló labdarúgónkra emlékezünk.

Őket ünnepeljük ma

A Fradi család négy tagját köszönthetjük június 21-én.

Rájuk emlékezünk ma

Két egykori kiváló sportolónkra emlékezünk.

Őket ünnepeljük ma

A Fradi család négy tagját köszönthetjük június 20-án.

Rájuk emlékezünk ma

Két egykori kiváló labdarúgónkra emlékezünk.

Őket ünnepeljük ma

A Fradi-család két tagját köszönthetjük június 19-én.

Rájuk emlékezünk ma

Három egykori kiváló sportolónkra emlékezünk.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin